Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Ceļošana ar lidmašīnu. Kā nepiedzīvot vilšanos jau pašā ceļojuma sākumā.

Pēc statistikas datiem vairāk kā puse visu avio pasažieru nav sajūsmā par veikto lidojumu ceļojuma laikā. Jo, lai pa īstam izbaudītu lidojumu, tam ir vienkārši rūpīgi jāsagatavojas. Diemžēl daudzi ceļotāji uzskata, ka gaidāmā ceļojuma plānošana – diezgan apnicīga lieta, lai gan patiesībā tā nemaz nav. Mēģiniet atcerēties, kādu prieku jums sagādā gatavošanās gaidāmajam atvaļinājumam: tūrisma kompānijas izvēle, viesnīcu salīdzināšana, ekskursiju programmas izvēle un citi darbi. Ar lidojumu viss ir tieši tāpat, galvenais, pareiza attieksme pret to.

Ja iedomājamies gaidāmo lidojumu kā projektu, tad to var iedalīt vairākos posmos:

  • kompānijas-pārvadātāja izvēle

  • ērta reisa izvēle

  • biļešu iegāde

  • un arī pats lidojums.

Un ja kompānijas un reisa izvēle – katra pasažiera individuālajā ziņā, tad biļešu iegādē mēs varam sniegt jums noderīgu palīdzību.

Kompānija TBS Travel piedāvā aviobiļetes uz Dublinu par pieņemamām cenām – tā ir viena no senākajām pilsētām, ko dibinājuši dāņi vēl 10.-ta gadsimta vidū. Biļešu pārdošana norit pēc pasažieriem izdevīgiem nosacījumiem, ņemot vērā izlidošanas un ielidošanas laikus, izvēlēto aviokompāniju un reisu, kā arī kopējā cenā iekļautos papildus uzcenojumus un nodevas. Biļetes iespējams rezervēt pa tālruni tieši mūsu mājas lapā un online režīmā. Samaksu var veikt ar kredītkarti, elektronisko naudu vai skaidru naudu tuvākajā aviobiļešu kasē. Apmaksātā biļete ar kurjeru tiek piegādāta uz norādīto adresi vai arī to izdod mūsu aviobiļešu kasē pie apmaksas.

Rodoties kādiem jautājumiem vai sarežģījumiem ar aviobiļetes sameklēšanu un iegādi uz Dublinu, jūs jebkurā laikā varat vērsties pie mūsu operatoriem, zvanot pa tālruņu numuriem, kuri norādīti mūsu mājas lapā.

Nonākt brīnišķīgā valstī ar tik bagātu vēsturi un senām tradīcijām jūs varat, iegādājoties pie mums lētas aviobiļetes uz Dublinu. Ar mūsu palīdzību jūs varēsiet izbaudīt fantastiskos dabas skatus, apmeklēt vēsturiski nozīmīgas vietas un pat kādu laiku uzturēties visīstākajā pilī. Izmantojot kompānijas TBS Travel pakalpojumus, jūs pārliecināsieties, ka lidojums var būt patīkams, jo pats galvenais – pareizi to uzsākt, tas ir, lieki neiztērēt līdzekļus gaidāmajam ceļojumam, ko jums nodrošinās iespēja iegādāties pie mums sevišķi lētas aviobiļetes.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment