Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes uz Londonu: kā iegādāties ar minimālu laika un finansiālo līdzekļu patēriņu?

Londona ir viena no vispieprasītākajām pilsētām, kuru bieži apmeklē tūristi no dažādiem planētas nostūriem. Tāpat arī kompānijā TBS Travel vēršas visdažādāko kompāniju un organizāciju pārstāvji, kuriem ir nepieciešams apmeklēt Lielbritānijas galvaspilsētu lietišķas tikšanās nolūkā, piemēram, lai tiktos ar ārvalstu partneriem. Pašlaik Londonu apkalpo piecas lielākās lidostas: Getvik, London-City, Luton, Stansted, Hitrou. Pirms aviobiļešu iegādes uz Londonu ir svarīgi izvēlēties sev ērtāko lidostu, ņemot vērā tās atrašanās vietu. Pie kam ne visas lidostas pieņem reisus no vienas vai otras izlidošanas valsts, ar šāda veida informāciju vēlams iepazīties, jo sevišķi, ja tiek plānots tranzīta pārlidojums.

Daudzus tūristus, protams, interesē jautājums: “Kādā veidā iespējams ieekonomēt, iegādājoties aviobiļetes?”. Vispirms vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka pēdējā laikā diezgan aktuāla kļuvusi biļešu iegāde online režīmā. Pat pērkot caur Internetu, lētākās avio biļetes online iespējams iegādāties vienīgi tajā gadījumā, ja tās tiek rezervētas nevis pēdējā brīdī, bet aptuveni vairākus mēnešu pirms izlidošanas laika. Optimālākais rezervēšanas laika – 1-2 mēneši. Rodoties izmaiņām, kompānijas darbinieki jums par to ziņos, lai jums nerastos negaidīti pārsteigumu.

Pašlaik aviobiļetes on-line ir ārkārtīgi pieprasītas, jo to iegādei vai rezervēšanai pietiek vienīgi aizpildīt attiecīgo formulāru aviokompānijas mājas lapā. Biļešu iegāde paredz pavisam nelielu pozīciju aizpildes daudzumu, ko mūsdienīgs cilvēks spēj pienācīgi novērtēt sakarā ar pastāvīgu brīvā laika trūkumu. Kompānijas mājas lapā var arī iepazīties ar galvenajām rezervēšanas īpatnībām, izvēlēties sev optimālos sadarbības nosacījumus. Nemaz jau nerunājot par tādu noderīgu informāciju, kā lidojumu saraksts, biļešu cenas u.c. Aviobiļetes online iespējams iegādāties, neizejot no mājām vai biroja. Ja rodas nepieciešamība, kvalificēti konsultanti atbildēs uz visiem aktuālajiem jautājumiem tam speciāli izveidotā formā. Tāpat arī praktiski ir iespējams sazināties ar kompānijas darbiniekiem telefoniski.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment