Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes uz Dublinu un ne tikai – lēto aviobiļešu meklēšana no iFly.lv

Pakalpojuma apraksts

aviobiļetes uz DublinuiFly.lv ir agregatora dienests lēto aviobiļešu meklēšanā, kas pieder starptautiskajai kompānijai TBS Travel. Kompānijas darbība ir uzsākta tālajā 1994. gadā. Galvenais dienesta darbības veids ir visu iespējamo tūrisma produktu pārdošana, ieskaitot biļetes uz vispopulārākajiem avioreisiem ar Interneta starpniecību.

Dienesta būtība – tā ir brīva platforma ar milzīgu piedāvājumu daudzumu no dažādām aviokompānijām (vairāk kā 800), turklāt to skaits katru dienu tikai pieaug.

Ko mēs piedāvājam?

Dienests īsteno lēto aviobiļešu no Rīgas, kā arī no citām pilsētām pārbaudi, kā arī pārdošanu. Portālā ir integrēta automātiskā biļešu rezervēšanas sistēma, kura sniedz iespēju piemeklēt un rezervēt vispiemērotāko avioreisu. Ar iFly jūs varēsiet aizlidot, kur vien vēlaties!

Uzmanību! Sevišķi ziņkārīgiem lietotājiem ir sagatavots vesela sadaļa ar jaunumiem un akcijām — mēs stāstām par to, kur iegādāties vislētākās aviobiļetes, kā rezervēt, kā apmaksāt un kā saņemt biļetes. Iesakām veikt abonēšanu un attiecīgi saņemt visaktuālākos speciālus piedāvājumus — pietiek tikai ierakstīt savu elektroniskā pasta adresi, vārdu un nospiest pogu «Abonēt»!

Mūsu īpatnības un priekšrocības

  1. Rezervēšanas garantijas;
  2. Klientu atbalsts — tīmekļa vietnē strādā karstā dienesta 24/7 darbinieki;
  3. Droša apmaksa jebkurā ērtā veidā — MasterCard, VISA, Maestro un citas banku maksājumu kartes;
  4. Konfidencialitātes garantija — dienests garantē savu lietotāju personas datu drošu uzglabāšanu;
  5. Liela populāro pasaules valstu izvēle — Meksika, AAE, Turcija, Lielbritānija, Grieķija, Bulgārija, Vācija.

Jums ir radušies jautājumi? Vērsieties uz mūsu kompāniju. Pieredzējušie speciālisti atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem, sniegs individuālo konsultāciju un palīdzēs iegādāties vislētākās aviobiļetes.

Sazināties ar mums var jebkurā ērtā veidā — ar elektroniskā pasta info@tbs-travel.lv starpniecību vai pa tālruni +371 67 242 133.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment