Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes: padomi lētu reisu meklēšanai

Tikai pagājušajā gadā iekšējos reisos dažas aviobiļetes palika dārgākas un sasniedza ap 1000 dolāru par reisu abos virzienos. Jūsu vēlme, tādos apstākļos, iegādāties lētas aviobiļetesl ir saprotama. Šajā rakstā mēs izstāstīsim, kā būtu izdevīgāk ceļot šogad un sniegsim padomus un rekomendācijas, kā atrast lētas aviobiļetes.

Ellastība – vislabākais lētu aviobiļešu meklēšanā

Nav noslēpums – aviobiļešu cena var būt atkarīga konkrēti no izlidošanas datuma. Plānojiet savu atpūtu laicīgi, esiet gatavi iegādāties biļetes „tūlīt un tepat”. Ja ekonomijas jautājumi Jums ir aktuāli, iFly speciālisti iesaka nopirkt aviobiļetes uz „tukšo” sezonu, kad valsts vai pilsētas popularitāte tūristu vidū samazinās. Biļešu cenas pieaugs „dārgajā” sezonas laikā, svētku vai kaut kādu globālu notikumu laikā. Ja Jūs neesat piesaistīti kādam pasākumam, centieties ceļot, kad ažiotāža ir pārgājusi.

Labākais brīdis nopirkt aviobiļetes ir nedēļas sākums. Tradicionāli visdārgākās biļetes tiek pārdotas nedēļas beigās, brīvdienās. Starp citu, iebraucot valstī nedēļas vidū, Jūs tāpat varat ieekonomēt – pasūtot viesnīcas numuru vai izīrējot automašīnu.

Iegādājieties aviobiļetes īstajā momentā

Iegaumējiet vienu: jo ilgāk gaidīsiet, lai pasūtītu biļetes, jo dārgākas tās kļūs. Šodien lidmašīnu vietas aizpildās ātrāk nekā agrāk, tāpēc rēķināties ar „degošo” ceļazīmi nesanāk.

Taču arī ļoti agri pasūtīt aviobiļetes nebūs ekonomiski. Pēc iFly datiem, ideāli, ja Jūs sākat meklēt biļetes aptuveni četrus mēnešus līdz braucienam. Centieties izmantot vairākus avotus.

Mēģiniet alternatīvus maršrutus

Pat, ja pasūtījāt aviobiļetes pirmdien un ceļojat nedēļas laikā, Jūs joprojām varat pārmaksāt par savu aviobiļeti tikai tāpēc, ka lidojat uz populāru atpūtas vietu.

Mūsu prakse rāda: jo lielāka lidosta, jo vairāk iespēju ekonomēt! Ja parādās iespēja nolaisties lielā lidostā un izīrēt automašīnu vai izmantot sabiedrisko transportu, lai nonāktu galamērķī, Jūs tiešām varat ieekonomēt!

Un beidzamais padoms: neaizmirstiet, ir daudz aviokompāniju, kuras piedāvās nopirkt aviobiļetes ar atlaidi. Nebaidieties kļūt par bonusa programmas dalībniekiem vai norēķināties par biļetēm ar kredītkarti – arī tas palīdzēs Jums iegūt lētas aviobiļetes.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment