Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu noteikumi

1. Rezervējot Jūsu izvēlēto lidojumu, lūdzu iepazīstieties ar attiecīgā avio tarifa noteikumiem. Starptautiskā pārvadājuma aviobiļete ir starptautisks dokuments, tādēļ informācija un cenas noteikumi pieejami tikai angļu valodā. Pirms mēģināt mainīt vai atcelt lidojumu, mēs aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar cenu noteikumiem. Gadījumā, ja Jūs vēlaties mainīt vai atcelt lidojumu, var tikt piemērota papildu samaksa. Ja aviobiļetes dažādiem lidojuma segmentiem dažādi noteikumi, tad tiek piemēroti stingrākie.Apmaksājiet biļeti līdz rezervācijas apstiprinājumā norādītajam datumam, pretējā gadījumā rezervācija tiks anulēta. Rezervējot un apmaksājot aviobiļeti, Klientam jāpiekrīt noteikumiem, jo pretējā gadījumā netiek dota iespēja norezervēt aviabiļeti.

2. Lidojumi jāveic tādā secībā, kā norādīts biļetē. Ja neizmantosiet pirmo lidojuma segmentu, tad aviokompānija var noanulēt pārējos lidojumus.

3. Transfēru izmaksas starp lidostām un termināliem nav iekļautas biļetes cenā.

4. Norēķinoties ar kredītkarti aviokompānijas ir tiesīgas aviobiļetes cenu ieturēt ārzemju valūtā, ja izlidošana ir ārpus Latvijas. Konvertācijas procesa rezultātā aviabiļetes cena var mainīties.

5. Pasažierim jāievēro valdības noteiktās prasības par ceļošanu, jāuzrāda izceļošanas vai ieceļošanas un citus nepieciešamos dokumentus un jāierodas lidostā pārvadātāja noteiktajā laikā. Reģistrācijas sākums atkarīgs no aviokompānijas prasībām un pasažieru skaita lidojumā. Regulārajiem lidojumiem parasti var iereģistrēties visu cauru dienu. Oficiāls reģistrācijas sākums ir 2 stundas pirms izlidošanas, atsevišķos gadījumos 1,5 – 1 stundu pirms izlidošanas. Reģistrācija parasti beidzas 30 – 40 minūtes pirms izlidošanas. Pēc šī laika reģistrācija un līdz ar to izlidošana ar šo reisu jums var tikt atteikta.

6. Regulārajām aviokompānijām aviobiļetes cenā iekļauta arī maksa par reģistrēto bagāžu, bagāžas svars norādīts biļetē. Par papildus samaksu, aviokompānija atļauj pārvadāt lielāku bagāžas daudzumu un svaru.

Aviobiļetes cenā iekļautais reģistrētās bagāžas daudzums: ekonomiskajā klasē 1 bagāžas vienība - 20 kg, biznesa klasē - 30 kg, pirmajā klasē - 40 kg. Papildus reģistrētai bagāžai katrs pasažieris var pārvadāt rokas bagāžu. Rokas bagāžai ir ierobežots izmērs un svars, kas katrai aviosabiedrībai var atšķirties, to var precizēt aviosabiedrībā.

Aviosabiedrībai airBaltic , kā arī zemo izmaksu kompānijām Ryanair, easyJet, Aer Lingus, Norwegian reģistrējamā bagāža nav iekļauta biļetes cenā, bet par atsevišķu samaksu.

7. Rezervējot lidojumu variet norezervēt papildus pakalpojumus (ēdināšanu, zīdaiņu šūpulīšus, aprīkojumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām). Mēs negarantējam šo prasību izpildi, bet informējam attiecīgo aviokompāniju, kura iespēju robežās nodrošina šos pakalpojumus.

8. Dažas aviokompānijas pieprasa apstiprināt atgriešanās lidojuma rezervāciju 72 stundas pirms izlidošanas. Ja lidojums netiek apstiprināts tieši sazinoties ar aviokompāniju, rezervācija var tikt anulēta.

9. Vārdam un uzvārdam pasē jāsakrīt ar aviobiļetē norādītajiem, pretējā gadījumā biļete nebūs derīga ceļošanai.

10. Jūs esat atbildīgs par ievadīto datu ( tai skaitā vārdu, uzvārdu, datumu, galamērķu un kredītkaršu) pareizību. Mēs paturam tiesības ignorēt jebkādu atmaksas pieprasījumu, kas saistīts ar kļūdām rezervācijas procesā.

11. Aviokompānijas anulē identiskas rezervācijas, ja saskan klienta vārds, uzvārds, lidojuma maršruts un datumi.

12. Veicot jebkādas, aviopārvadātāja atļautās, rezervācijas izmaiņas, Mēs paturam tiesības iekasēt pakalpojuma maksu 10.00 LVL apmērā par transakciju, lai segtu administratīvos izdevumus. Šajos izdevumos neietilpst maksa, ko noteicis aviopārvadātājs.

13. Lidojumu sarakstus un norādītos laikus aviopārvadātājs, ja nepieciešams, var mainīt, kā arī aizstāt vienu aviopārvadātāju vai transportlīdzekli ar citu. Lūdzam klientiem pārbaudīt aktuālo informāciju par savu lidojumu www.viewtrip.com.

14. Pasažieri, kas izlido no vai ielido ES dalībvalsts teritorijā, var aizstāvēt savas intereses attiecībā pret aviokompānijām, izmantojot ES Regulā paredzēto pasažieru tiesību minimumu gadījumos, kad pasažieriem pret to gribu atsaka iekāpšanu gaisa kuģī, vai, ja lidojums ir atcelts vai kavējas.

15. Eiropas Komisija ir apstiprinājusi aviopārvadājumos aizliegto priekšmetu sarakstu, kas ir spēkā visā Eiropas Savienībā. Lai aizsargātu pasažierus no apdraudējumiem, kuros var tikt izmantotas šķidras sprādzienbīstamas vielas, ES ir apstiprinājusi jaunas civilās asociācijas drošības prasības, kas ierobežo šķidrumu apjomu, kādu pasažieri drīkst iznest caur drošības kontroles punktiem. Tas attiecas uz visiem pasažieriem, kas izlido no ES lidostām neatkarīgi no galamēķa.

16. Veiktās rezervācijas apstiprinājumu Jūs saņemsiet uz savu norādīto e-pasta adresi.

Apmaksātas elektroniskās biļetes (e-biļetes) saņemsiet uz savu norādīto e-pasta adresi vai varat vienkārši izdrukāt savu e-biļetes kvīti no lapas https://www.viewtrip.com, ievadot rezervācijas numuru un uzvārdu.

17. Par norezervēto avio biļeti var norēķināties:

  • ar bankas pārskaitījumu,
  • ar maksājumu karti.

Ja apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu , tad lūdzam nodrošināt naudas ienākšanu mūsu norēķinu kontā līdz biļetes izpirkšanas dienai. Ja avio biļete jāsaņem ātrāk, lūdzam uzrādīt bankas maksājuma apstiprinājumu.

Mēs paturam tiesības pieprasīt papildus dokumentus gadījumā, ja pasažiera uzvārds/vārds nesakrīt ar maksātāja uzvārdu/vārdu vai arī lūgt apmaksāt aviobiļeti ar pārskaitījumu vai skaidru naudu, ja rodas aizdomas par krāpniecību.

18. Avio biļetes cena var mainīties, saskaņā ar izmaiņām aviokompānijas biļešu pārdošanas noteikumos un atkarībā no valūtas kursa svārstībām biļetes drukāšanas dienā. Pārvadātajam ir tiesības mainīt biļešu izpirkšanas nosacījumus un cenu, kamer biļete nav izpirkta. Šīs izmaiņas diemžēl atrodas ārpus mūsu kontroles, tā kā sadarbības līgums tiek slēgts starp klientu (Jūs) un pārvadātāju (aviokompaniju, kuru esat izvelējies).

19. Visas iespējamas papildus maksas par aģentūras pakalpojumiem IR iekļautas.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment