Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes no iFly – tas ir vienkārši, ātri un izdevīgi

Jūs nolēmāt doties atpūsties, komandējumā vai apciemot draugus vai radus? Ja Jūs vēlaties ļoti ātri, bez liekas kavēšanās un rindām iegādāties aviobiļetes izmantojot mūsu servisa iFly pakalpojumus – pasūtiet lētas aviobiļetes internetā. Pateicoties interneta straujajai attīstībai, tagad tā ir realitāte, un daudziem jau pierasta lieta, it sevišķi tiem, kam bieži ir jālido.

Kādas priekšrocības ir mūsu iFly servisam?

Kāpēc lētas aviobiļetes aizvien biežāk pasūta tieši pie mums?

  • Tā ir laba iespēja ietaupīt ievērojamu naudas summu. Ja pērkat caur internetu, aviobiļetes cenas pie mums ir pieejamas daudziem, un klients ietaupa uz īpašām, nodevām, tādā veidā samazinot savus izdevumus.
  • Lidojuma nosacījumus izvēlās klients pats. Ir iespēja izvēlēties aviokompāniju, sēdvietu, lidmašīnas salona klasi. Tas viss ir atkarīgs no tā, vai gribat ietaupīt, vai lidot ar maksimālu komfortu un ērtībām.
  • Iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no vairākām aviokompānijām.
  • Caurskatāmi iegādes nosacījumi. Mēs garantējam, pie mums iFly viss ir godīgi, un Jūs saņemsiet tieši tās biļetes, kuras pasūtījāt.
  • Augsta līmeņa serviss.
  • Vienmēr liela piedāvājumu izvēle, tāpēc Jūs noteikti izvēlēsieties to, kas būs vispiemērotākais.
  • Jūs varat rezervēt aviobiļetes, kuru cena apmierinās ikvienu, jebkurā virzienā. Pievilcīgas aviobiļešu cenas ļaus ievērojami ietaupīt ceļojumā.
  • Aviobiļetes var viegli un ātri pasūtīt, neizejot no mājas. Lai to izdarītu, nepieciešams tikai dators un internets.
  • Mūsu īpašais iFly serviss ir ļoti ērts, tāpēc iegādes process neaizņems daudz laika. Pietiek izvēlēties vajadzīgo virzienu, aviokompāniju un pārbaudīt, vai ir vietas vajadzīgajā Jums datumā un laikā.

Mūsu serviss palīdzēs Jums rezervēt aviobiļetes gan VIP klasē, gan biznesa, gan ekonomiskajā klasē. Protams, šajā gadījumā arī izmaksas būs atšķirīgas.

Ceļojumi – tas ir lielisks veids atpūsties gan ar ģimeni, gan kompānijā, gan arī vienatnē. Atrodot pie mums lētas aviobiļetes, ietaupītos līdzekļus varēsiet iztērēt atpūtai – ekskursijām, apskates vietu apmeklēšanai, iepirkšanās tūrēm.

Patērējot tikai dažas minūtes meklēšanai, Jūs varat izvēlēties labākās aviobiļetes uz vajadzīgo Jums datumu. Padariet savu ceļojumu neaizmirstamu!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment