Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes: kā veikt pirkumu ar minimāliem finanšu tēriņiem?

Jau sen ir pagājuši tie laiki, kad cilvēkam bija jāatsakās no ceļojumiem pa savu valsti vai ārzemēm pārmērīgi augsto aviobiļešu cenu dēļ. Pašlaik daudzas firmas piedāvā saviem klientiem pietiekami lētas aviobiļetes, pie kam bez jebkādiem viltīgiem nolūkiem. Un ir pieejami trīs varianti, kā iegādāties avio biļetes par maksimāli izdevīgu cenu:

  • pirkt tā saucamās „karstās” biļetes uz čartera reisiem;
  • izmantot ievērojami lielo aviokompāniju unikālos piedāvājumus;
  • izvēlēties aviobiļeti pie budžeta aviokompāniju speciālistiem.

Lētas aviobiļetes: kurš no veidiem ir vislabākais?

Daudzi speciālisti nonāk pie vienota slēdziena, ka tieši lielo aviopārvadātāju speciālie piedāvājumi ļauj ieekonomēt visvairāk līdzekļu. Pastāvīgās biļešu cenu atlaides tiek piedāvātas pavisam vienkārša iemesla dēļ – aviokompāniju vidū noris diezgan spēcīga konkurence, un tieši cenas pazemināšana ļauj palielināt klientu skaitu. Ļoti ērts ir arī tāds aviobiļešu iegādes variants kā aviobiļetes online, jo šādā veidā tiek ieekonomēta ne tikai nauda, bet arī laiks.

Kādas priekšrocības piemīt budžeta kompānijām? Galvenā šo tirgus dalībnieku priekšrocība ir tā, ka tās cenšas ieekonomēt burtiski uz visu. Ja jūs vēlaties iegādāties patiešām lētas aviobiļetes un pie tam jums nav svarīgi, ka izlidošana vai pats lidojums nelšķitīs pilnībā apmierinošs, šāds variants būs ideāls. Spilgts lidojumu organizēšanas trūkuma piemērs var būt lidostas atrašanās tālu no apdzīvotām vietām, kurp nav nemaz tik vienkārši nokļūt. Vēl viens piemērs – klientam neērts izlidošanas laiks. Biļešu cenas pazemināšana var būt saistīta ar ēdināšanas pakalpojumu, atvēsinošu un alkoholisko dzērienu trūkumu uz lidmašīnas klāja. Vēl viens iemesls, kura dēļ tiek pārdotas lētas avio biļetes, - pazeminātas prasības attiecībā uz jūsu bagāžas glabāšanu un transportēšanu. Taču tas viss neliecina par to, ka jūsu mantas tiks nozaudētas vai speciāli bojātas. Visbiežāk online ir pieejamas tieši šādas aviobiļetes.

Un pēdējais variants, kā iegādāties lētas avio biļetes – izmantot „karstos” piedāvājumus, kas ne vienmēr tiek piedāvāti, pie kam šādi varianti nav pieejami pilnīgi visās aviokompānijās. Lai iegādātos šādu avio biļeti, katru dienu ir jāseko līdzi jaunajiem piedāvājumiem, laicīgi noreaģējot uz piemērotāko no tiem, jūtami ieekonomējot uz lidojuma rēķina.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment