Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes: kā veikt pirkumu ar minimālām finanšu ieguldījumiem?

lētas aviobiļetes

iFly.lv ir Interneta serviss, ar kura starpniecību ir iespējams izdevīgi iegādāties lidmašīnas biļetes. Platformas organizators ir kompānija TBS Travel. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām aviobiļetes iespējams bez problēmām pasūtīt tīmekļa vietnē, piemeklējot ērtāku laiku un optimālo cenu.

iFly.lv servisa priekšrocības

Galvenā īpatnība, kura atšķir portālu iFly.lv no analogiem tīmeklī, ir aviobiļešu rezervēšanas automātiskās sistēmas esamība. Tas ļauj klientam piemeklēt lētas aviobiļetes uz noteikto datumu un noformēt rezervāciju.

Svarīgi būtu atzīmēt, ka tiešsaistes servisa organizatora kompānija ir pirmā Latvijā to vidū, kuras organizē pasažieru pārvadājumus, izmantojot virtuālas platformas rezervēšanai. Atkarībā no pārvadātāja aviokompānijas darba nosacījumiem ar iFly.lv starpniecību ir iespējams iegādāties elektronisko lidmašīnas biļeti; ja dotais pakalpojums nav pieejams, biļete tiks piegādāta ar kurjerdienestu nākamajā dienā vai arī pirkuma dienā.

Ieteikumi aviobiļešu izvēlē

Pieredzējušie ceļotāji iesaka pievērst uzmanību rekomendācijām, ar kuru palīdzību ir iespējams iegādāties aviobiļetes, kuru cenas būs ievērojami zemākas, un ietaupīt naudas līdzekļus:

  • biļešu izvēle turp un atpakaļ no viena pārvadātāja. Biļešu iegāde abos virzienos izmaksās lētāk;
  • neskatoties uz to, kā pārsēšanās un lidostu maiņa prasa laiku, kas ļauj būtiski minimizēt lidojuma izmaksas;
  • svarīgi atcerēties par “svētdienas noteikumu” – pārnakšņojot galapunktā no sestdienas uz svētdienu, ir iespējams iegādāties lidmašīnas biļeti daudz lētāk, nekā citā dienā.

Lai pagūtu izdevīgi iegādāties lidmašīnas biļetes, svarīgi pastāvīgi veikt nepieciešama virziena aviobiļešu cenu pārlūkošanu.

iFly.lv portālā ir iespējams pasūtīt biļetes ne tikai tiešsaistes režīmā, bet arī sazinoties ar rezervēšanas centra darbiniekiem pa tālruni, kas ir norādīts tīmekļa vietnē. Speciālists ne tikai nokonsultēs interesējošajos jautājumos, bet arī palīdzēs piemeklēt izdevīgus lidojuma nosacījumus, noformēt biļetes rezervēšanu un veikt apmaksu.

Uzdot jautājumu problēmsituācijas rašanās gadījumā var arī iFly.lv tehniskā dienesta operatoram.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment