Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Interneta avio biļetes- Rīga un uz citām pasaules vietām

Avio biļetes Rīga un uz visiem pasaules maršrutiem var pasūtīt internetā, un to Jums palīdzēs izdarīt kompānija IFly. Arvien vairāk mūsu tautiešu pāriet uz biļešu rezervēšanu internetā, jo tas palīdz ekonomēt laiku (nav jābrauc uz kasēm), kā arī sekojot līdzi akcijām var ieekonomēt naudas līdzekļus.

Internets mūsu dzīvē spēlē aizvien lielāku lomu, tur var atrast visu, tai skaitā arī avio biļetes uz Londonu un citos virzienos. Rezervēšanas priekšrocības:

  • Interneta avio biļetes Jūs nevarat pazaudēt. Ja kaut kur noklīdīs izdruka ar biļetes informāciju, to var izdrukāt no jauna. Pat, ja pazaudēsiet to pa ceļam uz lidostu, aviokompānijas datu bāzē būs redzama Jūsu samaksa. Bet, ja pazaudēsiet biļeti, ko nopirkāt kasē uz vietas, par tās atjaunošanu nāksies samaksāt pat līdz 150$ par vienu biļeti.
  • Avio biļetes internetā - tā ir iespēja izvēlēties starp daudziem reisiem vajadzīgo, kurš būs piemērots gan izlidošanas laika, gan datuma ziņā. Un to var izdarīt patstāvīgi, nevis stāvēt pie kasiera un gaidīt, ko viņš piedāvās.
  • Pārvadātāja kompānijai ir pilnīgi vienalga, kas samaksā par biļeti, tāpēc rezervēšanu internetā var veikt arī trešās personas.
  • Avio biļetes uz Rīgu, Londonu, Maskavu un citām pasaules pilsētām, pasūtītas internetā, vienmēr būs lētākas, pat ja nav akciju. Lieta tā, ka pērkot kasē, Jūs samaksāsiet kases nodevu, bet internetā tas nav vajadzīgs.
  • Pasūtot avio biļetes uz Londonu un citām pilsētām caur internetu, varat norēķināties, kā Jums ir izdevīgāk - ar bankas karti, ar elektronisko maciņu vai citādi.
  • Rezervējot avio biļetes internetā, Jūs varat vairākkārt pārbaudīt sniegto informāciju, lai pārliecinātos, vai viss ir kārtībā.

Vēl viens patīkams un izdevīgs fakts - pasūtot biļetes internetā, Jūs paši varat izvēlēties sēdvietu salonā un nelidot virs spārna.

Kompānija IFly sniedz brīnišķīgu iespēju būt pasaules aviopārvadājumu lietu kursā, un savlaicīgi izvēlēties reisus un datumus, kas Jums nepieciešami. Mūsu mājas lapa ir izveidota vienkāršā un intuitīvi saprotamā formā, pat nonākot tajā pirmoreiz, Jūs jutīsieties komforti un uzreiz visu sapratīsiet. Mēs piedāvājam Jums tikai tekošo un aktuālāko informāciju.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment