Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā ieekonomēt uz aviobiļešu rēķina?

Daudziem ceļotājiem aviobiļetes sagādā nopietnus izdevumus. Taču uz to iegādes rēķina ir iespējams un arī vajag ekonomēt.

Aviobiļetes: pērc savlaicīgi

Daudzi pieredzējuši ceļotāji zina, ka savlaicīga biļešu iegāde var ievērojami samazināt to izmaksas. Tāpēc lētākas aviobiļetes parasti tiek pirktas jau savlaicīgi. Vasaras ceļojumi ir jāplāno ap Jauno gadu, bet Ziemassvētku brīvdienas – pludmales sezonas vidū. Aviokompānijām ir izdevīgi pārdot aviobiļetes pusgadu iepriekš un vēl ātrāk, plānojot izdevumus pasažieru pārvadājumiem un reisiem.

Kur iegādāties vislētākās aviobiļetes? Internetā!

Simtiem piedāvājumu par vilinošām cenām ik dienas parādās specializētajās biļešu rezervēšanas mājas lapās. Šādos resursos atliek tikai ievadīt meklēšanas laukā vajadzīgo lidošanas virzienu un dienu, plus, mīnus trīs dienas – turpmāko variantu atlasi veiks automatizētā sistēma. Ja pasažieris iepriekš jau zina, kurp un kad vēlas lidot, var izmantot aviokompāniju piedāvātos rezervēšanas pakalpojumus. Daudzi pasažieru pārvadātāji piedāvā saviem klientiem izsūtītus paziņojumus, kuros informē par vietu rezervēšanas iespēju uz vajadzīgo reisu, kā arī piedāvā speciālas cenas, izpārdošanas un citas atlaižu akcijas. Ar rezervēšanas sistēmu palīdzību online aviobiļešu cenas ir vairākas reizes samazināmas. Pie tam ir jāatceras, ka biļešu iegāde tieši no aviokompānijām bez aģentu starpniecības ir pasažierim izdevīgāka. Tāpēc lielākajam vairumam tiešo reisu aviobiļetes Internetā labāk ir iegādāties aviokompānijās.

Kā pirkt biļeti caur Internetu?

Biļetes glancētos apvalkos nomaina jauna modifikācija: elektroniskā biļete. Tai ir individuāls numurs, kas tiek piešķirts katram pasažierim. Šāds jaunievedums ir izdevīgs un ērts, jo:

  • Noformēt un iegādāties aviobiļetes internetā ir ļoti vienkārši;
  • Var neuztraukties par papīra aviobiļetes nozaudēšanu;
  • Visi pasažiera dati saglabājas aviopārvadātāja datu bāzē;

Pēc tam, kas pasažieris ir izvēlējies vajadzīgo reisu rezervēšanas sistēmā, attiecīgajā lauciņā ir jāievada pasažieru dati. Ārzemju aviokompāniju nosacījumi pieprasa vārdu un uzvārdu ievadīt ar latīniskajiem simboliem, bet mūsu zemes pārvadātāji pieprasa pases datus. Pirkumu iespējams apmaksāt vairākos veidos – ar kredītkartēm, caur elektroniskajām maksāšanas sistēmām. Jau gatavas biļetes tiek atsūtītas uz elektroniskā pasta adresi. Kodētā vēstule ir jāizdrukā un jāuzrāda lidostā. Šāda veida pakalpojumus piedāvā daudzas mūsdienu aviokompānijas, un kompānija TBS nav izņēmums.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment