Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļetes iegāde ar Ifly – tā ir komforta un pieņemamas cenas garantija

Komfortabli un ātri ceļojumi ir kļuvuši par realitāti tam, kurš savlaicīgi iegādājas aviobiļetes servisā Ifly. Galvenais, pirms nopirkt aviobiļetes, uzmanīgi izpētiet visus interesantos aviokompānijas piedāvājumus, un izvēlieties ideālāko Jums. Iepriekšēja pasūtīšana dod teicamu iespēju ekonomēt laiku, izplānot braucienu neizejot no mājas, kā arī patstāvīgi meklēt labākos piedāvājumus. Turklāt, tā ir unikāla iespēja izvēlēties tādas aviobiļetes, cenas par kurām Jūs tiešām priecēs.

Iemesli, kāpēc jāiegādājas aviobiļetes Ifly

Kāpēc nepieciešams nopirkt aviobiļetes caur servisu Ifly?

  • Aviobiļešu rezervēšana tiek izpildīta visos aviokompānijas lidojumu virzienos.
  • Dotais serviss piedāvā aviobiļetes par pieņemamu cenu, iespēju patstāvīgi izvēlēties aviobiļetes, kā arī ērtāko maršrutu.
  • Servisa Ifly mājas lapas ērtā navigācija, vieglais patīkamais dizains, ļauj nopirkt aviobiļetes vēl ātrāk, nekā lidostu kasēs. Turklāt, pēdējā gadījumā, Jums nāktos patērēt daudz laika, lai aizbrauktu uz lidostu, nostāvētu rindās, bet pasūtīt online aviobiļetes Jūs varat pat mājās, nesteidzoties un uzmanīgi izpētot interesantākos piedāvājumus. Ar mūsu kompāniju Jūs mierīgi varēsiet izvēlēties vispiemērotāko variantu, izvēloties pat lidmašīnas klasi un sēdvietu.
  • Garantēta augstas klases apkalpošana.
  • Samaksāt par aviobiļeti var vairākos veidos.
  • Pie mums var atrast lētas aviobiļetes visos virzienos.
  • Servisa Ifly konsultanti jebkurā laikā palīdzēs izvēlēties vajadzīgās aviobiļetes, ja pēkšņi Jums radīsies izvēles grūtības. Tāpat viņi atbildēs uz visiem jautājumiem par aviobiļešu iegādi un rezervēšanu.
  • Iegādes nosacījumi vienmēr ir caurspīdīgi, nekādu slēpto pārmaksu.
  • Pie mums Jūs atradīsiet maksimālo reisu skaitu, kuri Jums derēs.
  • Tiem, kuri uzmanīgi seko dažādām atlaidēm, speciāliem piedāvājumiem, dažādām akcijām, izdodas nopirkt aviobiļetes par lētu naudu, bet ietaupītos līdzekļus iztērēt citām vajadzībām.

Ja jūs nolēmāt rezervēt aviobiļetes, Jums nepieciešams precīzi zināt lidojuma virzienu, apskatīt piedāvājumus un izvēlēties aviokompāniju, izlidošanas/atlidošanas datumu. Pēc tam pāris klikšķi ar datorpeli un aviobiļetes Jums gandrīz ir „kabatā”.
Būsim priecīgi, ja jūs nāksiet tieši pie mums!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment