Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kompānijas “iFly” aviobiļetes uz Rīgu: ātri, izdevīgi, droši

Latvijas galvaspilsēta – Rīga vienmēr ir piesaistījusi ceļotājus, un pašlaik šī pilsēta ir uzskatāma par populārāko valsts tūrisma centru. Pilsēta ir interesanta ne tikai raugoties no tūrisma viedokļa, tā ir slavena arī kā dažādu lietišķo kontaktu aktivitāšu centrs. Ik gadu Latvijas galvaspilsētu apmeklē vairāki simti tūkstoši cilvēku. Kompānija “iFly” piedāvā avio biļetes šajā virzienā jebkurās cenu kategorijās. Mūsu mājas lapā Jūs varat rezervēt avio biļetes ar speciālas formas starpniecību. Tas ir ātrākais un ērtākais rezervēšanas veids no visiem šobrīd pieejamajiem. Informācija par brīvo biļešu pieejamību vienmēr ir korekta, jo tās atjaunošana notiek online režīmā.

Vēlaties izdevīgi lidot? Vērsiet uzmanību mūsu speciālajiem piedāvājumiem sadaļā “lētas aviobiļetes”. Tās ir iespējams pasūtīt gan lidošanai uz Rīgu, gan no Rīgas. Šādi piedāvājumi pārdošanā parādās ļoti bieži un informācija par tiem tiek pastāvīgi atjaunota. Vajag tikai nedaudz pacietības un Jūs varat iegādāties avio biļetes par izdevīgu cenu.

Kā pasūtīt avio biļetes Internetā:

  • meklēšanas formā ir noteikti jāizvēlas virziens: vienā virzienā vai abos;
  • jānorāda izlidošanas pilsēta, ja tajā ir vairākas lidostas, jānorāda lidostas kods;
  • atzīmējiet aptuveno izlidošanas laiku;
  • norādiet pasažieru skaitu un klasi, kurā vēlaties lidot.

Aizpildot speciālu formu un apstiprinot ievadīto datu pareizību, sistēma pati piemeklēs Jums vajadzīgos reisus. Saņemt sīku informāciju par reisu iespējams mūsu mājas lapas sadaļā. Visi pieprasījumi tiek apstrādāti online režīmā. Burtiski pāris minūšu laikā uz Jūsu norādīto elektronisko adresi tiek nosūtīta vēstule ar rezervācijas numuru. Biļetes iespējams apmaksāt gan mūsu birojā, maksājot skaidrā naudā, gan arī ar bankas norēķinu kartes palīdzību.

Ja Jums ir jāizlido no galvaspilsētas, tieši tādā pašā veidā iespējams pasūtīt avio biļetes Rīga – jebkurš virziens. Ar kompāniju “iFly” kopā lidot ir ne tikai ērti, bet arī izdevīgi. Jūs vienmēr sameklēsiet pārdošanā avio biļetes dažādās cenu kategorijās, un optimālākā varianta sameklēšana nesagādās grūtības. Tiem, kuri vēlas atpūsties Latvijā, biļešu pasūtīšana caur Internetu – visērtākais veids. Pašlaik nav nepieciešams tērēt milzum daudz laika ceļam uz avio kasēm. Pasūtiet biļetes caur Internetu, bet ieekonomēto laiku veltiet pastaigām pa Rīgu. Pilsēta Jums noteikti sagādās daudz iespaidu ar saviem senlaicīgajiem pieminekļiem un unikālajām piemiņas vietām.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment