Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu rezervēšanas sistēma – liels ātrums un maksimāls komforts

Elektroniskās aviobiļetes jau kopš paša sākuma ir iekarojušas milzīgu popularitāti. Mūsu augsto tehnoloģiju un dzīves straujā ritma laikmetā tās ir jo sevišķi aktuālas un pieprasītas. Un tagad jebkurā zemeslodes vietā, kur ir pieejams Vispasaules interneta tīkls, jebkurā diennakts laikā iespējams rezervēt un pasūtīt aviobiļetes. Šai nolūkā ir speciāli izstrādāta aviobiļešu rezervēšanas sistēma.

Lai varētu nopirkt aviobiļetes online, pasažieriem nav jāizstāv garas rindas pie biļešu kasēm ar ierobežotu darba laiku. Bez tam arī kases nav ērti pieejamas, lai nokļūtu līdz tām, ir jāpatērē diezgan daudz sava jau tā dārgā laika.

Vēl neilgu laiku atpakaļ aviobiļešu rezervēšana tika veikta, zvanot pa tālruni uz lidostas kasi, lai noskaidrotu biļešu pieejamību. Dažkārt šāda sazvanīšana bija arī nereāla.

Pašlaik tie, kuri vēlas nopirkt aviobiļetes online, mājas lapā var aplūkot visu nepieciešamo informāciju: reisu kustības sarakstu, aviokompāniju piedāvātās biļetes, kā arī biļešu cenas.

Kādas priekšrocības pasažieriem nodrošina aviobiļešu rezervēšanas sistēma:

  • zemas aviobiļešu cenas online;
  • rezervēšanai izmantojamais laiks ir minimāls, tāpēc biļetes iespējams rezervēt praktiski jebkurā sev ērtā diennakts laikā;
  • nepastāv cilvēciskais faktors, tāpēc kļūdas tiek izslēgtas;
  • iespēja pašiem reģistrēties lidostā, kas ieekonomē gan lidostas darbinieku, gan arī pašu pasažieru laiku;
  • biļešu apmaksāšanas iespēja elektroniskā, skaidras un bezskaidras naudas veidā;
  • reisa atcelšanas vai kavēšanās gadījumā izziņas dienests atsūta paziņojumu uz mājas adresi, kas ir norādīta reģistrējoties.

Pie tam ir jāpiebilst, ka cenas aviobiļetēm online ir ievērojami zemākas, nekā tās iegādājoties parastās kasēs. Un kāpēc cenas aviobiļetēm online ir zemākas, ir vienkārši izskaidrojams – aviokompānijām nav jātērē līdzekļi telpu īrei, jāalgo liels darbinieku štats, jāatmaksā atvaļinājumi, slimības lapas. Savukārt, lai tiktu apkalpota aviobiļešu rezervēšanas sistēma, ir vajadzīgi tikai pāris operatori. Un pateicoties tam, ka aviopārvadātāju izdevumi ir samazinājušies, attiecīgi samazinās arī aviobiļešu cenas.

Līdz ar to, ka radītā aviobiļešu rezervēšanas sistēma ir sekmējusi biļešu cenu pazemināšanos, pasažieriem tagad ir iespēja tās ļoti ātri un ērti iegādāties, nodot, apmainīt. Tieši tāpēc nopirkt aviobiļetes online pašlaik ir jo sevišķi izdevīgi.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment