Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Daži jautājumi par aviobiļešu rezervēšanu.

Vai es varu anulēt savu rezervāciju?

Katrai aviobiļetei pastāv zināmi ierobežojumi un noteikumi, kurus Jūs akceptējat rezervācijas veikšanas brīdī. Lielākā daļa aviobiļetes, galvenokārt tās, kuras tiek piedāvātas par relatīvi zemām cenām, nav nododamas un maināmas. Arī cita persona nevar izmantot aviobiļeti ar svešu vārdu un uzvārdu. Vairums aviokompāniju atgriež neizmantotos lidostu nodokļus, kas sastāda lielu daļu no aviobiļetes cenas. Servisa maksa par rezervāciju netiek atdota. Lūdzu ievērojiet: nav iespējams atcelt vai mainīt jau veiktu rezervāciju on-line.

Kas ir elektroniskā aviobiļete?

Elektroniskā aviobiļete ir īpaša aviobiļetes forma, kas netiek izdrukāta uz papīra. Tas ir jauns un moderns aviobiļešu veids, kas Latvijas tirgū veiksmīgi tiek lietots vairākus gadus. Aviobiļetes vietā tiek saņemts elektronisks apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pastu. Tas ļauj Jums netērēt naudu par aviobiļetes piegādi. Lidostā ir nepieciešams uzrādīt tikai pasi vai saņemto izdruku. Daudzas aviokompānijas ņem papildu samaksu par papīra aviobiļetes izdrukāšanu, tādēļ, ja sistēmā iepretim rezervācijai redzat simboliņu E - tas nozimē, ka šim lidojumam ir iespējama elektroniska aviobiļete.

Aviokompānija paziņojusi par lidojuma laika izmaiņām. Kā man jārīkojas?

Ja lidojuma laiki Jums ir pieņemami, ierodieties lidostā saskaņā ar jauno lidojuma grafiku. Aviobiļete nav jāmaina. Ja izmaiņas Jums nav pieņemamas, varat aviobiļeti nodot un saņemt naudu atpakaļ vai sazināties ar aviokompānijas pārstāvjiem, lai vienotos par iespējamām izmaiņām. Lūdzu ievērojiet: no brīža, kad vienreiz jau esat akceptējis lidojuma izmaiņas, Jūs aviobiļeti atpakaļ varat nodot vai veikt kādas izmaiņas tikai saskaņā ar aviokompānijas dotajiem tarifa noteikumiem.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment