Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu rezervēšana Ifly – nozīmīga laika un līdzekļu ekonomija

Aviobiļešu rezervēšana ir pamatuzdevums, kad Jūs sākat plānot komandējumu vai atvaļinājumu. Īpaši svarīgi Jums ir iegādāties vajadzīgās aviobiļetes „karstajā” atvaļinājumu sezonā. Turklāt, Jums nāksies patērēt daudz laika rindās pie kasēm, izpētīt visus aktuālos avioreisu sarakstus, taču var gadīties, ka nevarēsiet iegādāties lētas avio biļetes uz vēlamo datumu.

Lai netērētu savu dārgo laiku un nervus, nepieciešama savlaicīga aviobiļešu rezervēšana. Mūsu serviss Ifly dod unikālu iespēju uzzināt par visizdevīgākajiem avioreisiem, rezervēt aviobiļetes uz jebkuru datumu un aviobiļešu cenas Jūs iepriecinās. Mūsu serviss dod iespēju ātri, viegli un ērti rezervēt aviobiļetes nestāvot garās rindās.

Aviobiļešu rezervēšanas Ifly servisā galvenās priekšrocības:

  • Augsts apkalpošanas līmenis.
  • Klientam ir unikāla iespēja izvēlēties vispiemērotāko aviokompāniju, lidmašīnas klasi un pat sēdvietas.
  • Lētas avio biļetes ir izdevīgas daudziem, tās var pasūtīt pat atrodoties mājās vai birojā, nebojājot savus nervus, ekonomējot laiku un naudu. Ticiet vai nē, bet lielākā daļa mūsu klientu uzskata to par vienu no galvenajām servisa priekšrocībām.
  • Var iegādāties lētas avio biļetes jebkurā virzienā.
  • Izpētot dažādu aviokompāniju nosacījumus, var izvēlēties sev labāko.
  • Servisā vienmēr ir liela aktuālo piedāvājumu izvēle, kuri apmierinās daudzus klientus.
  • Lai veiktu aviobiļešu rezervēšanu, vajadzēs pavisam nedaudz laika – izvēlieties virzienu, aviokompāniju, norādiet vēlamo datumu. Tad pāris klikšķu ar peli un aviobiļete ir Jums „kabatā”.
  • Dotais serviss ir populārs gan biznesa cilvēku, gan ceļotāju vidū, jo katrs cilvēks grib ietaupīt uz lidojuma rēķina. Un Ifly tiešām ļauj to darīt.
  • Klients saņem tieši to, ko viņš sākotnēji pasūtījis, jo pie mums viss ir godīgi un caurspīdīgi. Mēs augstu vērtējam savu reputāciju, un cenšamies to saglabāt augstā līmenī.

Konsultanti vienmēr gatavi palīdzēt izvēlēties nepieciešamo aviobiļeti, ja Jums radīsies kādas grūtības vai radīsies jautājumi. Mēs zinām visas izdevīgās rezervēšanas īpatnības un nianses, un vienmēr Jums palīdzēsim.

Kopā ar Ifly ir reāla iespēja patīkami pirkt un ekonomēt.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment