Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu rezervēšana – tas ir viegli!

Pastāv dažādas mājas lapas, kur var rezervēt aviobiļetes. Viena no tām ir iFly, kur Jūs varat atrast plašāku informāciju par jebkuru avio lidojumu virzienu, kā arī ātri noformēt pirkumu. Ar iFly tas tiešām ir viegli – izvēlēties un nopirkt lētas aviobiļetes.

Kāpēc Jums jāizvēlās online-rezervēšana?

Online aviobiļešu rezervēšana ļauj pasažieriem atrast visinteresantākos aviopārvadātājus, kā arī izmantot bonusus un atlaides vai iegādāties akcijas biļetes. Vēl viena online-rezervēšanas priekšrocība ir tā, ka pircējiem nav vajadzības apmeklēt aviokompāniju ofisus un stāvēt garās rindās.

Pasažieri var rezervēt biļetes uz jebkuru aviokompānijas reisu, jebkurā virzienā. Svarīgi, cenas aviobiļetēm rezervējot online atšķirās ar pieejamību un pievilcību, tātad ir iespēja ieekonomēt uz ceļojuma rēķina.

Aviobiļešu rezervēšanas process

Aviobiļešu iegādes, caur Internetu un speciālo iFly servisu, process nav sarežģīts. Pasažieriem jāizvēlās galamērķis, vēlamā aviokompānija un jāpārbauda, vai uz vajadzīgo datumu ir brīvas vietas. Ja ir biļetes uz norādīto datumu, tad var norēķināties ar kredītkarti vai kādā citā līdzīgā veidā. Izmantojot iFly palīdzību var rezervēt aviobiļeti biznesa klasē, ekonom-klasē vai VIP-klasē. Cenas protams būs dažādas.

Ja Jūs varat izplānot savu ceļojumu laicīgi, izdariet to.

Tas ļaus:

  • Veikt aviobiļešu rezervēšanu, kamēr salonā ir brīvas vietas.
  • Izpētīt cenas aviobiļetēm.
  • Atrast lētas aviobiļetes.

Ar ko atšķirās portāls „iFly.lv”

  • Automātiskā aviobiļešu rezervēšanas sistēma.
  • Darbība visos tūrisma virzienos.
  • Iespēja pasūtīt biļetes pa telefonu.
  • Apkalpošana visaugstākajā līmenī.

Dotajā brīdī lielākā daļa mūsu tautiešu izvēlās ceļot ar lidmašīnu, jo šāds ceļojums ir – komfortabls, drošs un ekonomē laiku. iFly serviss paver Jums unikālas online-rezervēšanas iespējas un piedāvā labākās cenas aviobiļetēm. Mūsu dienās eksistē daudz dažādu iespēju iegādāties pieejamas aviobiļetes. Online-rezervēšana – labākais veids!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment