Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu nopirkšana

Daži padomi, ko der ņemt vērā pirms biļešu iegādes:

  • Izvēloties izlidošanas datumus, jāatceras, ka lētas aviobiļetes būs lidojot tūrisma nesezonā (oktobris- marts), kā arī pirmdienu līdz ceturtdienu reisos pēc 12.00 jeb t.s. off-peak laikos. Šajā gadījumā biļetes cenu no Rīgas līdz, piemēram, Frankfurtei var iegādāt pat par 25-30 latiem. Jo tuvāk ir lidojuma laiks, jo dargāka būs biļetes cena (optimāli būtu veikt biļešu rezervāciju ne vēlāk kā 14 dienas pirms izlidošanas).
  • Aviobiļešu rezervāciju iespējams veikt tikai ar personīgo un/vai pārstāvja kredītkarti (norādot, ka braucējs un maksātājs nav viena un tā pati persona). Pēc rezervācijas datu aizpildīšanas un maksājuma veikšanas uz norādīto e-pastu jums tiks izsūtīts rezervācijas apstiprinājums, tomēr tā vēl nav aviobiļete.
  • Ir jāatceras, ka reģistrāciju veic ne ātrāk kā 10 dienas, bet ne vēlāk kā 4 stundas pirms izlidošanas. Šis nosacījums ir strikts, arī šajā gadījumā, ja to neievēro, būs jāšķiras no naudas lidostā.
  • Rezervējot biļeti, ir iespējams pasūtīt klāt arī bagāžu. Aviobiļetes cenā iekļauta tikai rokas bagāža, kas nedrīkst pārsniegt 8kg svaru, savukārt bagāža nedrīkst būt smagāka par 15 kg. Par katru pārsniegto bagāžas kilogramu lidostā būs jāmaksā.
  • Ir aizliegts pārvadāt dzīvniekus, savukārt atļauts vest speciālo bagāžu, piemēram, mūzikas instrumentus vai sporta ekipējumu.
  • Rezervācija parasti nav maināma vai atceļama, tomēr ir iespēja veikt izmaiņas, arī par papildus samaksu. Naudas atgriešana par neizmantotu aviobiļeti parasti nav iespējama.
  • Jebkurā gadījumā ir iespēja nopirkt aviobiļeti Rīgas tūrisma aģentūrās, kur tiek piedāvāts pilns aviobiļetes serviss- sākot no rezervācijas, beidzot ar problēmu risinājumiem, ja tādas rodas.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment