Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu iegāde: Tagad Internetā!

Ar katru gadu ceļošana ar lidmašīnu kļūst aizvien pieprasītāks pārvietošanās veids, sevišķi mērojot ievērojamus attālumus, piemēram, dodoties uz citu valsti vai kontinentu. Un attiecīgi rodas aizvien vairāk iespēju iegādāties aviobiļetes. Viens no mūsdienīgākajiem aviobiļešu iegādes veidiem – tas ir Internets. Šī pakalpojuma galvenā priekšrocība ir tā, ka biļetes pircējam vairs nav jādodas ārā no mājām vai jāpamet darba vieta, lai sameklētu biļeti uz vajadzīgo reisu. Šodien funkcionē pietiekami daudz interneta servisu, kuri sadarbojas ar pazīstamām aviokompānijām un pārvadātājiem, piemēram, kompāniju TBS un daudzām citām.

Kā liecina prakse, biļešu rezervēšanas internetā un biļešu pirkšana tuvākajiem datumiem – ir pietiekami vienkārša procedūra un, kas ir sevišķi svarīgi, maksimāli ērta. Šim nolūkam lietotājs tematiskajā mājas lapā atver attiecīgo formulāru, kura ailēs, kā zināms, jāievada šādi dati: paredzamais izlidošanas laiks, galapunkts, biļešu skaits un vēl cita nepieciešamā informācija. Tagad daudzi cilvēki, arī mūsu valstī, uz jautājumu “kur pirkt aviobiļetes?” atbild vienkārši: “Internetā”. Ērtības sagādā arī tas faktors, ka šajā gadījumā cilvēks praktiski netiek ierobežots apmaksas veida izvēles ziņā: apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai virtuālo naudu.

Dažkārt veidojas situācijas, kad pēc biļetes saņemšanas pircējs pamana kļūdu savos personas datos. Uztraukumam nav pamata, jo šādas kļūdas ir praktiski nekavējoties novēršamas. Ja kļūdu ir pieļāvis operators, kurš formējis aviobiļeti online, tad visi labojumi tiks veikti uz kompānijas-pārdevēja rēķina. Bez tam, ar interneta tehnoloģiju starpniecību ir iespējams iegādāties biļetes par pircējam izdevīgu cenu. Aviobiļetes cena lielākajā vairumā gadījumu atkarīga no tādiem kritērijiem kā lidojuma maršruts, reisa popularitāte, lidošanas sezona u.c. Lētas aviobiļetes var nopirkt, ja aviokompānijas rīko akcijas vai izsludina atlaižu programmas. Vēl viens svarīgs faktors, kas tieši ietekmē cenu, - lidojuma klase. Skaidrs, ka biznesa klases aviobiļetes vienmēr būs dārgākas salīdzinājumā ar ekonomisko klasi.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment