Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Avio biļetes uz Rīgu no IFly – spilgta, neaizmirstama, izdevīga ceļojuma garantija!
Avio biļetes

Jūs daudz lidojat? Esat pieredzējis ceļotājs? Vai arī aktīvi attīstāt savu satarptautisko biznesu, tāpēc daudz laika pavadāt lidojumos? Tad Jūs droši vien zināsiet dažādus noslēpumus, piemēram, kā iegādāties lētas avio biļetes, nepārmaksājot papildus naudu. Mēs iesakām ielūkoties servisa centrā IFly, pārlūkot visu pašreizējo aviosabiedrību piedāvājumu datu bāzi, kura tiek regulāri papildināta ar jauniem variantiem, izvēlēties sev ideālāko un pēc tam veikt iepriekšējo rezervēšanu. Ieteicams sekot līdzi akcijām, interesantiem piedāvājumiem, kurus mēs regulāri publicējam. Iesakām lidot no pirmdienas līdz ceturtdienai, jo tas būs lētāk, vēlams izvēlēties avio biļetes uz nakts reisiem, lai labi izgulētos, taču neizvēlēties sezonas lidojumus, jo vispopulārākajā laikā cenas var būt nesamērīgi augstas. Turklāt, svarīgi ir atzīmēt, ja Jūs izmantosiet servisa centru IFly, varēsiet iegādāties avio biļetes bez uzcenojuma un komisijas maksas.

Kāpēc jāiegādājas lētas avio biļetes tieši servisa centrā IFly?

  • Tas ir ļoti ērti, jo savā milzīgajā datu bāzē mēs izvietojam tikai vislabākos, izdevīgākos piedāvājumus par pieņemamu cenu, salīdzinot tos vienlaikus vairākās uzticamās, pārbaudītās aviokompānijās.
  • Tas ir ērti, jo klients iegādājas avio biļetes par godīgu cenu.
  • Tas ir operatīvi – vienotā bāzē ir apkopotas vislabākās avio biļetes, Rīga un tās iedzīvotāji gaida visus ciemos. Pateicoties tam, ir iespēja dažās minūtēs izvēlēties avio biļetes uz regulārajām aviolīnijām.
  • Mēs sadarbojamies ar labākajām, lielākajām aviokompānijām, aģentūrām, tāpēc Jūs varat mums uzticēties.
  • Lai būtiski ietaupītu savus naudas līdzekļus, iegādājoties lētas avio biļetes uz Rīgu, bet pēc tam tos iztērētu patīkamām lietām – šopingam, izklaidēm, ekskursijām, pastaigām ir savlaicīgi jārezervē sev, piederīgajiem, tuviniekiem, kolēģiem avio biļetes. Tikai tādā gadījumā Jūs varēsiet iegādāties lētas avio biļetes.

Pievienojieties ceļotāju pulkam, ar visu nopietnību iegādājieties avio biļetes, ietaupiet savu naudu, dārgo laiku, lai atrastu vajadzīgo variantu, lidojumu noteiktā datumā, nestāvot garās rindās biļešu kasēs. Apmeklējiet servisa centru IFly, izvēlieties aviokompāniju, lidmašīnas klasi, sēdvietu, turklāt samaksājot par to daudz mazāk, nekā iegādājoties avio biļetes izlidošanas priekšvakarā.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment