Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Avio biļetes on-line – tās ir maksimālas ērtības

Kā liecina statistika, tūristu un ceļot gribētāju skaits pastāvīgi pieaug. Sevišķu vēlmi iepazīt citas Eiropas un visas pasaules valstis pauž Latvijas un citu PSRS sastāvā bijušo valstu iedzīvotāji, kuri ilgus gadus ir atradušies aiz „dzelzs aizkara”. Latvijas nacionālā AirBaltic kompānija veic regulārus avioreisus no Rīgas lidostas dažādu Eiropas valstu virzienos.

Maksimālas ērtības cilvēkiem – iespēja pasūtīt avio biļetes on-line.

Nav nekādas vajadzības stāvēt garās rindās vai vispār doties uz lidostu aviobiļetes iegādei.

Viss ir izdarāms jau savlaicīgi, nemaz neizejot no mājām. Atliek vienīgi noskaidrot ceļošanas virzienu, aprunāties ar ģimenes locekļiem par izlidošanas datumu un tālāk tiek veikta aviobiļetes rezervēšana on-line. Tā, piemēram, septembra lidojumam uz Spāniju bija iespējams noformēt avio biļetes on-line augusta sākumā. Pie kam ar Interneta starpniecību iespējams rezervēt viesnīcu un avio biļetes on-line lidojumam atpakaļ, kā arī veikt citas šāda veida darbības.

Noformējot avio biļetes on-line, aviokompānijas klients maksā ievērojami mazāku naudas summu, nekā biļetes iegādājoties parastā aviobiļešu kasē.

Kas ietekmē aviopārvadātāja pakalpojumu cenu samazināšanos un kur slēpjas klienta ērtības?

  • aviobiļetes rezervēšana on-line ir par iemeslu tam, ka liela cilvēku štata vietā strādā tikai neliels operatoru skaits;
  • nav nepieciešams īrēt lielas telpas kasēm un pasažieru zālei.

On-line iegādāto avio biļešu zemās cenas vēl nav vienīgais pluss.

Cilvēki ietaupa laiku un pasaudzē nervus. Visi ir piemirsuši vienu: cik dažkārt smagi klājās mūsu nerviem vēl nesenajos padomju laikos, iegādājoties avio biļeti. Pie visa labā pierodam ātri. Svarīgi ir tas, ka arī avio biļetes on-line iespējams apmaksāt pavisam vienkāršā veidā – ar elektronisko naudu. Apmaksas variantu ir daudz. Galvenais ir samaksāt laikus. Jo savādāk pasūtītā biļete tiks anulēta.

Ar klientu, kurš ir nopircis avio biļeti on-line, lidostas atbildīgie darbinieki spēj kontaktēties ar elektroniskā pasta starpniecību. Ja reiss kavējās vai tiek atlikts, par šādu situāciju klients uzzina jau savlaicīgi, lai pārformētu avio biļetes on-line.

AirBaltic pašlaik piedāvā vairākus biļešu variantus. Jebkurš pasažieris, vēloties veikt lidojumu iespējami komfortablāk, var bāzes biļetei pieslēgt virkni opciju.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment