Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Avio biļetes internetā ar iFly servisu – tas ir izdevīgi un droši

Ja Jums steidzīgi jādodās uz ārzemēm vai kādu pilsētu, kura atrodas ļoti tālu, un laika ir ļoti maz, jāizmanto aviokompāniju, kuras pārdod avio biļetes internetā, pakalpojumi. Tas Jums palīdzēs veikt aviobiļešu rezervēšanu tuvākajam reisam.

Protams, var aizbraukt uz lidostu vai arī piezvanīt operatoram un ilgi skaidrot, kas tieši Jums vajadzīgs, taču tas būs dārgāk. Ja izmantosiet iFly servisu, varēsiet pasūtīt lētas aviobiļetes.

Kādas priekšrocības ir aviobiļešu rezervēšanai mūsu iFly servisā?

  • Caurspīdīgi pirkuma nosacījumi.
  • Var izvēlēties labāko piedāvājumu, izpētot dažādu aviokompāniju piedāvājumu nosacījumus.
  • Teicams apkalpošanas līmenis.
  • Aviobiļešu rezervēšana ir iespējama jebkurā virzienā, aviobiļešu cenas būs Jums patīkams pārsteigums. Tas dos iespēju labi ieekonomēt.
  • Avio biļetes internetā var pasūtīt neizejot no mājas.
  • Klientam ir brīnišķīga iespēja patstāvīgi izvēlēties lidojuma nosacījumus – izvēlēties aviokompāniju, lidmašīnas salona klasi, sēdvietu.
  • Servisā vienmēr ir liela aviokompāniju piedāvājumu izvēle, tāpēc mēs esam pārliecināti – viegli atradīsiet sev labāko un aviobiļešu cenas Jūs pilnībā apmierinās.
  • Ja tiks veikta aviobiļešu rezervēšana, visi Jūsu dati būs ievadīti aviokompānijas datu bāzē un lidostā Jums būs jāuzrāda tikai rezervācijas numurs un pase. Šajā gadījumā Jūs nekad nepazaudēsiet biļeti vai arī neaizmirsīsiet to mājās.
  • Rezervējot avio biļetes internetā minimāli tiek patērēts laiks – tikai jāizvēlās virziens, aviokompānija un jānorāda vēlamais datums un laiks. Burtiski dažas minūtes, daži klikšķi ar peli un jau ir rezervēta izdevīga Jums aviobiļete, uz jebkuru vietu pasaulē, no jebkuras aviokompānijas.

Jāatzīmē, sevišķi izdevīgi ir iegādāties aviobiļetes tad, kad līdz izlidošanai paliek diennakts vai dažas stundas, šajā laikā aviobiļešu cenas ir pavisam zemas, taču komforta līmenis paliek tas pats. Taču ne jau visiem ir tāda iespēja izmantot degošās aviobiļetes. Bet kam šāda iespēja ir, tas var būtiski ieekonomēt, un varēs izmantot šos līdzekļus viesnīcai vai ekskursijai.

Ceļojiet ar iFly, atpūtieties, gūstiet pozitīvas emocijas, iespaidus. Padariet savu ceļojumu spilgtu un iegaumējamu uz visu mūžu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment