Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Avio biļešu meklēšana iFly: vienkāršs risinājums

Servisu iFly izveidoja ne tikai tiem, kam patīk ceļot, bet arī visiem, kam nepieciešams piemeklēt avio biļetes lidojumiem Baltijas valstīs vai citur pasaulē. Avio biļešu meklēšana notiek ļoti vienkārši, atrast biļetes var uz visām pasaules valstīm, uz jebkuru lidostu. Ailē „Izlidošana” pēc noklusēšanas atrodas meklējot avio biļetes „Rīga”, taču pilsētu viegli var aizstāt ar jebkuru lidostu, vai izlidošanas/ierašanās pilsētu.

Ar ko atšķirās iFly?

Šodien aviobiļetes, kuru cena optimāla ir vispieprasītākās. Tās tiek izpirktas pirmām kārtām. Ar iFly Jūs varat izvēlēties vajadzīgās biļetes iepriekš – tas ir labs risinājums avio biļešu iegādē.

Bez tam – serviss piedāvā tikai pasūtīt biļetes, bet izpirkt tās varēs vēlāk. Serviss atgādina lietotājiem par nepieciešamību ievērot izpirkšanas termiņus, kuri norādīti biļetēs.

Pietiek uzmest skatienu reisu un biļešu meklēšanas formai, lai saprastu, serviss balstās uz parametru vienkāršību un dažādību. Daudzi, kas izmanto iFly, norāda uz labu parametru meklēšanas izvēli un vienkāršotu sadarbības procesu ar datu bāzi.

Parametri, kuri pieejami lietotājiem, ir:

  • Avio biļetes „turp un atpakaļ”, vienā virzienā, sarežģīts lidojums;
  • Avio biļetes ar noteiktu izlidošanas un ierašanās datumu, vēl jo vairāk – ar izlidošanas un atgriešanās laiku;
  • Optimāla avio biļetes cena tiek panākta pārbaudot citus datumus (+/- 3 dienas);
  • Norādot pasažierus – pieaugušos, bērnus (2 līdz 12), zīdaiņus (0 līdz 2), jauniešus, studentus, gados vecākus cilvēkus – lietotājs saņem no iFly izsmeļošu informāciju par avio biļešu cenām dotajai kategorijai;
  • Iespējams parādīt tikai atgriešanās vai jebkurus tarifus;
  • Iespējams norādīt vēlamo aviokompāniju;
  • Viegli izvēlēties kompāniju piedāvājumu pēc maksimāli pieļaujamās pircējam cenas (norādīts eiro) vai klases.

Jāpievērš uzmanība, ka katram izvēlētam lidojuma variantam pieejama informācija par izlidošanu, ierašanos, lidojuma ilgumu, tāpat par servisa pakalpojumu izmaksu iekļaušanu vai neiekļaušanu cenā. Galarezultātu lappusē piedāvājumi automātiski sakārtoti no dārgākiem uz lētākiem.

Servisam, kas nepieciešams avio biļešu iegādei, jābūt vienkāršam un intuitīvi saprotamam. Ar iFly Jūs vienmēr atradīsiet vienkāršu un tieši Jums piemērotu risinājumu!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment