Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Avio biļetes online, kādas ir pirkšanas priekšrocības?

Nopirkt avio biļetes online – tas ir kļuvis par plaši pielietotu variantu. Biļešu iegāde ar Interneta tīkla starpniecību atbrīvo no nogurdinošām rindām un nenoteiktības, gaidot kasiera atbildi. Agrāk varēja ilgstoši nostāvēt rindā un beigās pārliecināties, ka biļešu uz vajadzīgo reisu nav, vai arī neapmierina klase. Izmantojot web-tīkla pakalpojumu servisu, iespējams nekavējoties uzzināt visu informāciju par reisu un pieejamajām vietām. Pie tam tas ir izdarāms jebkurā diennakts laikā, tāpat arī rezervēt biļetes.

Nopirkt avio biļetes iespējams uz jebkuru pasaules vietu, izvēloties optimālus lidojuma variantus. Lai iegādātos avio biļetes online, ir jāizmanto elektroniskais katalogs, kurā aplūkojama sīka informācija par visiem esošajiem reisiem.

Kompānija "iFly.lv" ļauj noformēt pasūtījumu vai rezervēt avio biļetes online, lietojot ērtu resursa interfeisu. Sistēma sniedz iespēju rezervēt izlidojuma reisu no jebkuras lidostas neatkarīgi no izvēlētā virziena. Pasūtīto biļeti var garantēti saņemt formēšanas laikā norādītajā lidostā jau nākamajā dienā.

Avio biļešu rezervēšanas priekšrocības online

  • Kā jau iepriekš tika minēts, šīs sistēmas neapstrīdama priekšrocība ir laika ekonomija. Rezervētās avio biļetes iespējams bez rindas jau nākamajā dienā, bet pasūtījumu noformēt jebkurā ērtā diennakts laikā.
  • Papildus priekšrocība ir arī cena. Lētākas aviobiļetes –online rezervēšanas servisam tas nav retums. Pircējs pats var patstāvīgi plānot sava ceļojuma izdevumus, jo viņam ir pieejama visa ar reisu un lidošanas virzienu saistītā informācija no dažādām aviokompānijām, kā arī biļešu cenas. Tie, kuri labprāt ekonomē līdzekļus uz ceļojuma rēķina, vienmēr var izvēlēties lētākas aviobiļetes, ko piedāvā budžeta aviolīnijas, pie tam lidojuma kvalitāte saglabājas pietiekami augstā līmenī.
  • Avio biļešu rezervēšanas un pasūtīšanas pakalpojums online ļauj plānot savus ceļojumus savlaicīgi. Biļetes iespējams pasūtīt jau ilgu laiku pirms reisa. Piemēram, ja ir gaidāma kāda lietišķa tikšanās vai ilgi gaidītais atvaļinājums, ir svarīgi parūpēties par savlaicīgu biļešu rezervēšanu, lai vietu trūkums vajadzīgajam reisam nesabojātu iecerētos plānus. Labāk ir nodot atpakaļ neizmantojamu biļeti, nekā atteikties no ceļojuma biļešu trūkuma dēļ.

Šī servisa priekšrocība ir tā ērtums: pārskatāma meklēšanas sistēma un iespēja sazināties ar konsultantu, kurš atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem, ļaus ērti ieplānot savu ceļojumu.

Kompānija "iFly.lv" aicina visus, kuri vēlas, izmantot jauno avio biļešu iegādes un rezervēšanas sistēmu online režīmā.

Lai visi plāni piepildās, bet vajadzīgajam reisam vienmēr būtu brīvas vietas!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment