Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Ar velosipēdu lidmašīnā – daži vērtīgi padomi

Ja šovasar plānojat doties atvaļinājumā ar lidmašīnu un labprāt ņemtu līdzi velosipēdu, der atcerēties dažas svarīgas lietas un noskaidrot konkrētās lidsabiedrības prasības, jo dažādām lidsabiedrībām noteikumi var būt atšķirīgi.

Transportēšanas izmaksas

Pirms lidojuma rezervācijas ieteicams noskaidrot pilnu informāciju par to, kādi ir konkrētās lidsabiedrības bagāžas pārvadāšanas noteikumi velosipēdiem. Der pajautāt, vai lidsabiedrība ir gatava velosipēda transportēšanas gadījumā par pāris kilogramiem palielināt bagāžas svara limitu, - daudzas lidsabiedrības tādā veidā gatavas transportēt arī, piemēram, golfa somas.

Čārtera lidojumos parasti par velosipēda pārvadāšanu ir jāmaksā papildus nodeva, vienmēr par to naudu iekasē, piemēram, Lufthansa.

Drošs iepakojums

Lai velosipēds nonāktu galamērķī droši, ir laikus jāparūpējas par tā sagatavošanu ceļojumam. Eksperti iesaka izlaist no riepām gaisu un nomontēt visas kustīgās detaļas un pedāļus, bet stūri sagriezt šķērsām. Specializētajos veikalos iespējams iegādāties īpaši piemērotas somas velosipēdu transportēšanai, bet tādā gadījumā velosipēds ir vēl vairāk jāizjauc – jānoņem arī riteņi un stūre. Tāpat velosipēda transportēšanai lidmašīnā var izmantot arī vecu kartona velosipēda kasti (arī iespējams pajautāt specializētajos veikalos), - pārvadāt riteni gan varēs neizjauktā veidā, bet drošība speciālajā somā, kas ir polsterēta, būs lielāka.

Avots: travelnews.lv

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment