Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Ar servisu Ifly – nopirkt aviobiļetes ir viegli, ātri un vienkārši

Jūsu laiks ir ļoti dārgs? Jums jānokļūst citā valstī vai pilsētā pēc iespējas ātrāk? Jūs esat pieraduši netērēt veltīgi laiku ceļā? Taču Jūs nezināt, kur nopirkt aviobiļetes, lai ietaupītu laiku? Šajā gadījumā, labākais risinājums Jums – rezervēt aviobiļetes online. Ja Jūs interesē aviobiļešu rezervēšanas sistēma, rekomendējam sazināties ar mūsu kompāniju Ifly.

Kādu iemeslu dēļ pasažieriem ir izdevīgi rezervēt aviobiļetes?

  • Būtiska laika ekonomija, kuru Jūs varat izmantot lietderīgāk. Ja Jūs izlemsiet nopirkt aviobiļetes online, Jums nebūs jāstāv garās rindās pie biļešu kases, tērēt laiku ceļam uz šīm kasēm, it sevišķi, ja dzīvojat lielpilsētā, kur ir daudz sastrēgumu.
  • Pasūtījuma forma ir saprotama ikvienam. Mūsu serviss Ifly dara visu iespējamo, lai aviobiļešu rezervēšanas sistēma būtu saprotama katram. Lai to panāktu, mēs paredzējām burtiski visu, lai Jūs netērētu savu laiku un nervus, un varētu aizpildīt pieteikumu bez mazākām grūtībām.
  • Servisa bāze tiek pastāvīgi atjaunināta, tāpēc klients var apskatīt tikai aktuālākos piedāvājumus. Ja regulari sekosiet atjauninājumiem, viegli atradīsiet lētas aviobiļetes.
  • Aviobiļetes online vienmēr maksā lētāk, jo šajā gadījumā nav lidostu nodokļu. Protams, ka tas ir izdevīgi.
  • Aviobiļešu rezervēšanas sistēma dod iespēju Jums savlaicīgi plānot savus ceļojumus.
  • Dažādas aviosabiedrības bieži rīko interesantas un izdevīgas akcijas. Šādas akcijas palīdz būtiski ietaupīt naudas līdzekļus, kurus Jūs varat iztērēt kaut kam interesantākam Jūsu ceļojumā vai komandējumā.
  • Jūs varat norēķināties jebkādā veidā – ar elektronisko naudu, kredītkarti, vai ar īpašu terminālu palīdzību.

Turklāt, aviobiļešu rezervēšanas sistēma padara biļešu iegādi ļoti ērtu un vienkāršu. Visu varat izdarīt mierīgi, nesteidzoties, Jūs neviens nesteidzinās, kā tas mēdz būt pie kases. Online pirkumu var izdarīt burtiski dažu minūšu laika, sēžot mājās vai birojā ērtā krēslā. Lai to izdarītu nepieciešams norādīt lidojuma virzienu, izlidošanas datumu, izvēlēties nepieciešamo aviokompāniju, reisu, lidojuma klasi un pat vēlamo sēdvietu, jo būs redzamas visas brīvās sēdvietas. Tādā veidā Jums ir iespēja patstāvīgi izvēlēties lidojuma nosacījumus.

Mēs esam pārliecināti – Jūs augstu novērtēsiet Ifly servisa iespējas un ar prieku izmantosiet mūsu piedāvājumus.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment