Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Ar lidmašīnu no Rīgas līdz Prāgai

Ar lidmašīnu no Rīgas līdz Prāgai

Vasara – atvaļinājumu, brīvdienu, silto vakaru, kuplās augu valsts un spilgtās saules laiks. Vasara tiek uzskatīta par vislabāko periodu avio ceļojumiem uz dažādām interesantām valstīm. Ikviena izvēle ir atšķirīga, un ja vairākums vēlās doties uz siltajām zemēm un gozēties brīnišķīgajās smilšainajās pludmalēs, ir daudz arī tādu tūristu, kuri iegādājas aviabiļetes, lai dotos apskatīt arhitektūras pieminekļus visdažādākajās pasaules malās.

Iegādājamies avio biļetes uz Prāgu

Čehijas galvaspilsēta tiek uzskatīta par vienu no greznākajām pasaules pilsētām, kura iekaro tūristu sirdis ar lielisko viduslaiku piļu skaistumu. Vēl Prāga tiek uzskatīta par Eiropas pilsētu, brauciens uz kuru būs ne tikai informatīvs, bet arī samērā lēts. Aviabiļetes uz Prāgu, tāpat kā čehu galvaspilsētas viesnīcas, pat visapmeklētākajā vasaras periodā pārsteigs Jūs ar savu pieejamo cenu.

Nav noslēpums – savlaicīga rezervēšana garantē vislabāko cenu. Jā, dažkārt pagadās “pēdējā brīža” varianti tieši brauciena priekšvakarā, taču tam nepieciešams monitorēt aviobiļešu pārdošanas piedāvājumus caurām diennaktīm. Ja gribat papildus ietaupīt uz brauciena rēķina un iegādāties avio biļetes, lai cena aviobiļetei būtu vislabākā – meklējiet lētus pārlidojumus IFly mājas lapā.

Vaclava Havela lidosta

Reisi uz Prāgu no citām pasaules pilsētām ierodas Vaclava Havela vārdā nosauktajā starptautiskajā lidostā. Prāgas lidosta atrodas pilsētas nomalē, rajona Prāga-6 teritorijā. Galvenajā čehu aviācijas transporta mezglā liela uzmanība tiek pievērsta lidostas infrastruktūras uzlabošanai, lidojumu drošībai un pasākumiem, lai cena aviobiļetei būtu lēta. Tieši tāpēc Vaclava Havela lidosta tiek uzskatīta par labāko Eiropā.

Prāgas lidostas teritorijā atrodas 4 termināļi, katrs no kuriem ir domāts savas kategorijas reisu apkalpošanai:

  • T 1 – reisi no valstīm, kuras neietilpst  Šengenas zonā.
  • T 2 – reisi no Šengenas dalībvalstīm.
  • T 3 – privātie un čārterreisi.
  • T 4 – valsts reisi.

Ja ierodoties Čehijā Jūs nonāksiet Prāgas lidostā, kā tranzīta pasažieris, no šejienes viegli varēs nokļūt līdz pilsētas Galvenā dzelzceļa ēkai. Tad Jūs varēsiet ar komfortu doties uz jebkuru valsts nostūri, kā arī nokļūt līdz tuvējām Eiropas valstīm, jo Čehija atrodas pašā Eiropas “sirdī”. Tāpat, no Prāgas lidostas Jūs varēsiet lidot tālāk, iegādājoties aviabiļetes IFly kompānijā, ar pārsēšanos, par izdevīgām cenām. Ar IFly, Jūsu ceļojums kļūs komfortabls, lēts un ilgi paliks atmiņā.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment