Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
airBaltic uzsākuši sadarbību ar Booking.com

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic un pasaulē vadošā interneta viesnīcu rezervēšanas aģentūra Booking.com uzsākuši sadarbību, lai piedāvātu saviem klientiem daudz ērtāku ceļošanu.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: “airBaltic.com ir ceļojumu lielveikals, kas piedāvā visu nepieciešamo atpūtas un biznesa braucieniem - aviobiļetes, viesnīcas, automašīnas, apdrošināšanu, saulesbrilles atpūtai pludmalē, un pat rozes lidojuma laikā. Booking.com kā sadarbības partnera izvēle bija loģisks lēmums, jo mūsu klientiem tas nodrošina uzticamu viesnīcu rezervēšanas servisu visos 60 airBaltic lidojumu galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.“

airBaltic klienti var veikt viesnīcas rezervāciju mājas lapā www.airBaltic.com un izvēlēties no vairāk nekā 200 tūkstošiem viesnīcu 173 valstīs. airBaltic apkalpo vairāk nekā 60 galamērķus no savas mītnes bāzes Rīgā, Latvijā. No katra šī galamērķa airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz savu tīklu, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment