Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
airBaltic ievieš piecu veidu biļetes ceļojuma personalizēšanai

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir ieviesusi piecu veidu aviobiļetes, lai piedāvātu personalizētas un ērtākas ceļošanas iespējas atbilstoši katra klienta vajadzībām.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: "airBaltic ceļotājiem piedāvā virkni a la carte produktus, sākot no lidojumiem, līdz maltītēm lidojuma laikā, iepriekš rezervētu vietu lidmašīnā, bagāžas pārvadāšanas pakalpojumu, iespēju mainīt ceļojuma datumu un laiku, kā arī daudzas citas iespējas, kas pieejamas lidojumos uz 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs. Izvērtējot klientu prasības un vēlmes, esam sagrupējuši šos produktus, izveidojot piecu veidu biļetes. Tās klientiem ļauj izvēlēties personalizētas airBaltic piedāvātās ceļojuma iespējas un optimālu pakalpojumu apjomu, sākot no vienkāršas pamata biļetes, līdz pat biznesa flex biļetei, kurā iekļauti visi pakalpojumi."

Katrā no jaunajiem biļešu veidiem — pamata, ekonomiskā, ekonomiskā flex, biznesa un biznesa flex, — pakalpojumu apjoms pieaug katrā nākamajā pakāpē. Pamata biļetes par viszemāko cenu ir paredzētas taupīgiem ceļotājiem, kas papildu pakalpojumus var iegādāties vietnē www.airbaltic.com. Ekonomiskās biļetes nodrošina vairāk pakalpojumu, piemēram, bezmaksas bagāžu. Aviokompānijas airBaltic ekonomiskās flex biļetes nodrošina iespēju neierobežoti mainīt ceļojuma plānus un ir paredzētas biznesa ceļotājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar izmantot biznesa flex biļetes. Biznesa biļetes nodrošina papildu pakalpojumus lidostā, uzgaidāmajās zālēs un lidojuma laikā. Biznesa flex biļetes nodrošina pilnīgu elastību un papildu pakalpojumus visa ceļojuma laikā.

Avots: travelnews.lv

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment