Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
7 vietas Eiropā, kuras noteikti ir vērts apmeklēt

Neskatoties uz nelielajiem izmēriem, Eiropa ir ļoti daudzveidīgs reģions, kur Jūs atradīsiet neskaitāmas neparastas vietas. Mēs esam apkopojuši Jums 7 interesantākās apskates vietas Eiropā, uz kurām var ikviens iegādāties aviobiļetes.

Piazza Navona Itālijā

lētas aviobiļetes - Piazza Navona Itālijā

Šajā laukumā Jūs varat apskatīt slavenākās strūklakas Romā un, iespējams, pat visā Eiropā. Šim laukumam jau ir 2 tūkstoši gadu, jo tas tika izveidots tālajā 1. gadsimtā. Šeit Jūs redzēsiet neparasti skaistus baroka arhitektūras piemērus, kā arī varēsiet izbaudīt klasiskās Itālijas skatus.

Triumfa arka Francijā

lētas aviobiļetes - Triumfa arka Francijā

Triumfa arka tika uzcelta pēc Napoleona Bonaparta rīkojuma par godu viņa armijas lielajām uzvarām un Francijas varenībai. Šī ir viena no slavenākajām apskates vietām valstī. Jūs varat uzkāpt Triumfa arkas augšpusē izvietotajā skatu laukumā, lai palūkotos uz Parīzi no putna lidojuma augstuma. Netālu no šīs vietas atrodas slavenie Elizejas lauki.

Zilā mošeja Turcijā

lētas aviobiļetes - Zilā mošeja Turcijā

Kad saules stari krīt uz šīs mošejas kupolu, visa iekštelpa tiek piepildīta ar tirkīza krāsas gaismu. Tas tik tiešām ir fantastisks skats, kas jāredz ikvienam. Pati ēka tika uzcelta 17. gadsimtā un joprojām ir ļoti svarīga vieta visiem turkiem.

Meteora Grieķijā

lētas aviobiļetes - Meteora Grieķijā

Meteora – tas ir 6 klosteru komplekss, kas atrodas augstas klints virsotnē. No turienes paveras fantastisks skats, kurš paliks Jūsu atmiņā uz ilgu laiku. Turklāt uz Grieķiju vienmēr ir pieejamas lētas aviobiļetes.

Noinšvānšteinas pils Vācijā

lētas aviobiļetes - Noinšvānšteinas pils Vācijā

Šī pils atdarina viduslaiku arhitektūru, lai gan tā tika uzcelta 19. gadsimta otrajā pusē. Neskatoties uz to, šīs pils interjers ir pasakaini skaists un pilnībā atspoguļo tā laikmeta garu. Tas ir lielisks veids, kā izbaudīt neparastu atmosfēru.

Londonas tilts Lielbritānijā

lētas aviobiļetes - Londonas tilts Lielbritānijā

Tas nav tik liels un plaši pazīstams, kā Tauera tilts. Taču tas var tik pat labi patikt tūristiem, jo tuvumā ir daudz interesantu apskates vietu: Tauera tilts, ”Šekspīra globuss” un citas. Vēl no šejienes paveras lielisks skats uz visiem pilsētas apskates objektiem.

Zilā lagūna Islandē

lētas aviobiļetes - Zilā lagūna Islandē

Ja Jūs interesē skaista daba, tad šī vieta Jums noteikti patiks. Šī ūdenstilpne – tas ir ģeotermālais baseins, kurā ūdens ir neparastā debeszilā krāsā. Visiem, kas vēlas, tiek piedāvāta iespēja peldēties siltā avota ūdenī.

Ja Jums ir nepieciešamas aviobiļetes, tad cenas lētākajām aviobiļetēm Jūs varat uzzināt mājas lapā iFly.lv. Dodieties uz mājas lapu un meklējiet labāko lidojuma piedāvājumu uz Jums iepatikušos vietu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment