Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
5 populārākās vietas, kuras vajadzētu apmeklēt Berlīnē

Berlīne – tā ir viena no skaistākajām galvaspilsētām pasaulē, kuru katru gadu apmeklē miljoniem tūristu no visas pasaules. Šī pilsēta ir kļuvusi par pasaules kultūras centru. Lai apmeklētu šīs lielpilsētas populārākas apskates vietas, būs nepieciešams daudz laika. Piedāvājam Jums apmeklēt 5 visinteresantākās šīs bezgala skaistās pilsētas vietas, kurām ir sena vēsture. Mūsu mājas lapā Jūs varat nopirkt lētas aviobiļetes un doties ceļojumā, lai aplūkotu visas šīs brīnišķīgās vietas savām acīm.

Reihstāga rezidence

Reihstāga rezidence

Reihstāgs - tā ir vieta Berlīnē, kur tiek veidota vēsture. Šī vieta vairākus gadu desmitus bija Vācijas augstākā likumdevēja institūcija. Ēka tika uzcelta renesanses stilā ar baroka elementiem 1894. gadā. Kāpjot pa spirālveida kāpnēm, tūristi var nokļūt uz skatu laukuma, kas atrodas uz jumta, ēkas kupolā, kā arī apmeklēt izstādes, apskatīt apartamentus. Tagad Reihstāgā atrodas Bundestāgs. Rezervēt aviobiļeti uz Berlīni, lai aplūkotu galveno Vācijas galvaspilsētas apskates objektu, Jūs varat mūsu mājas lapā.

Brandenburgas vārti

Brandenburgas vārti

Brandenburgas vārti – tā ir pilsētas vizītkarte. Tie atrodas netālu no Reihstāga rezidences Parīzes laukumā pašā Berlīnes centrā. Priekšējā arka, kuru rotā iespaidīgas kolonnas, parādījās 1791. gadā. Šī triumfālā celtne ir saistīta ar tādiem vēsturiskiem notikumiem, kā, piemēram, Napoleona kara beigas. Brandenburgas vārti – tas ir Vācijas vienotības simbols. Šeit svinīgi tiek atzīmēta Konstitūcijas diena.

Dabas vēstures muzejs

Tas ir viens no lielākajiem muzejiem Vācijas galvaspilsētā. Eksponātu kolekcijā ietilpst vairāk nekā 30 miljoni dažādu objektu, kurus pārstāv kosmosa, paleontoloģijas, zooloģijas un mineraloģijas tēmas. Šeit var aplūkot milzīgus dinozauru un aizvēsturisko ķirzaku skeletus, dzīvnieku izbāzeņus, retu akmeņu kolekcijas. Viens no galvenajiem eksponātiem – līdz mūsdienām pilnībā saglabājies tiranozaura skelets. Mēs piedāvājam nopirkt aviobiļetes par izdevīgām cenām uz Berlīni, lai Jūs varētu paši novērtēt visu Berlīnes Dabas vēstures muzeja krāšņumu.

Memoriāls Holokausta upuriem

Memoriāls Holokausta upuriem

Šis memoriāls tika izveidots par piemiņu ebrejiem, kuri kļuva par nacisma upuriem. Piemineklis tika atklāts 2005. gadā. Vairāk nekā 19 000 m² platībā izvietotas vairāk nekā 2700 pelēki postamenti. Jau pirmajā gadā pēc memoriāla izveides to apmeklēja vairāk nekā 3,5 miljoni cilvēku.

Berlīnes zoodārzs

Berlīnes zoodārzs

Zooloģiskais dārzs, kurš izvietots 35 hektāru platībā, ir lielākais valstī un devītais pasaulē. Tas tika atklāts 1844. gadā, bet pēc Otrā pasaules kara tika pārbūvēts. Šeit mitinās vairāk nekā 20 000 dzīvnieku sugu. Zoodārzs ir plaši pazīstams, pateicoties savam milzīgajam akvārijam, kurā var vērot haizivju, tropu zivju, medūzu un rāpuļu dzīvi. Mūsu mājas lapā Jūs varat iegādāties lidmašīnas biļetes uz Berlīni, lai apmeklētu šo vienu no šīs valsts galvenajām apskates vietām. Aviobiļešu cenas Jūs patīkami iepriecinās.

Lai izdevīgi noformētu ceļojumu, rezervējiet lidojumus iepriekš. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet lētas aviobiļetes no Rīgas uz Berlīni un citiem galamērķiem.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment