Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
5 neparastas ceļošanas vietas, kurp doties 2023. gadā

Vai jūs interesē, kurp doties atvaļinājumā 2023. gadā? Ir cilvēki, kuri nevēlas eksperimentēt, tāpēc dodas uz vieniem un tiem pašiem galamērķiem un pat apmetas vienās un tajās pašās viesnīcās. Taču ir arī “atklājēji”, kuriem ir svarīgi redzēt un atklāt sev kaut ko jaunu. Turklāt, pērkot lētas aviobiļetes, atpūta būs par pieņemamu cenu.

Tātad, piedāvājam Jūsu uzmanībai interesantas atpūtas vietas:

  • Vaitomo alas Jaunzēlandē

Ala atrodas Jaunzēlandes Vaikato reģionā un ir ļoti interesanta apskates vieta: šeit atrodas manierīgi kaļķakmens izaugumi un aizraujošas ejas. Taču tūristi ir iecienījušo vietu, pateicoties Jāņtārpiņu Alas "iemītniekiem". Tas ir milzīgs odu skaits, kuri rada "zvaigžņotas debess" efektu.

  • Retba ezers Senegālā

Dodoties uz Senegālu, jāsaprot, ka tur ir ļoti daudz aizraujošu apskates vietu, tāpēc iepazīties ar tām visām uzreiz būs grūti. Taču mēs iesakām noteikti pievērst uzmanību Retba "rozā ezeram" - vienai no skaistākajām, neaizmirstamākajām vietām uz Planētas. Tās galvenā atšķirības iezīme – tie ir maigie, spilgtie krasti un rozā ūdens. Šādu nokrāsu ezeram piešķir senie cianomikrobi, kas dzīvo ezerā.

  • Pūķu koki Sokotras salā Jemenā

Tiem, kas meklē pastāvīgus piedzīvojumus, iesakām doties uz neparastu vietu Jemenā - Sokotra salu. Šī sala ir slavena ar saviem kokiem, kuriem sula ir spilgti sarkanā krāsā. Veiciet nelielu iegriezumu mizā, Jūs redzēsiet, kā “asiņo” Pūķu koks. Rezervēt aviobiļetes var rezervēt ar interneta starpniecību.

  • Šondongas ala Vjetnamā

Šondongas ala – tā ir lielākā ala pasaulē. Tā atrodas Fonņas-Kebana nacionālajā parkā. Šeit ir līdz 200 m augstas ejas.

  • Ujuni sāls līdzenums jeb solončaks Bolīvijā

Ujuni sāls līdzenums jeb solončaks ir pelnījis īpašu uzmanību. Lietus sezonā tas kļūst par neparastu dabas veidojumu. Pārklājoties ar ūdeni, sāļā virsma kļūst par lielāko dabisko spoguli pasaulē. Saulainās dienās šajā “spogulī” atspīd debesis, pateicoties kam, tā kļūst par pasakainu vietu.

Ja Jūs vēlaties iegādāties lētas aviobiļetes no Rīgas, tad pievērsiet uzmanību "iFly.lv" mājas lapas piedāvājumam. Portālā ir pieejama Amadeus automātiskā biļešu rezervēšanas sistēma, kas ļauj uzreiz atrast un rezervēt sev piemērotu lidojumu interesējošā virzienā.

Kā redzat, šodien nopirkt aviobiļetes var pavisam vienkārši! To var izdarīt, neizejot no mājām.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment