Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
4 nedārgi ceļojumi 2023. gada vasarā

Tuvojoties kārtējai atvaļinājumu sezonai daudziem rodas tikai viens jautājums: kur var labi un nedārgi atpūsties. Lētas aviobiļetes, naktsmītne par pieņemamu cenu, garšīgs ēdiens un plašas izklaides iespējas - parasti šādus kritērijus izvēlas tie, kas meklē piemērotāko variantu vasaras atpūtai.

Tallina

Šī senā pilsēta, kas atrodas 300 km no Rīgas, piesaista viduslaiku vēstures cienītāju uzmanību. Šeit Jūs varat izbaudīt nesteidzīgas pastaigas pa bruģi, atsvaidzinošu jūras gaisu un lieliskus skatus uz pilsētu.

Turklāt šeit ļoti pieprasīta ir igauņu virtuve.

Lai nesteidzīgi pastaigātos pa šo pilsētu, pilnīgi pietiks ar to, ja Jūs atvēlēsiet divas dienas: šajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt visas Tallinas ievērojamākās un skaistākās apskates vietas.

Viļņa

Omulīga pilsēta ar šaurām ieliņām, kur pirms vairāk nekā pirms 300 gadiem tika uzceltas mājas un katedrāles. Šodien šo ielu ainavas lieliski papildina neskaitāmi skatlogi, aromātiskas kafejnīcas un ēstuves.

Viļņa – tā ir pilsēta ar bagātu vēsturi: lai uzzinātu visus interesantākos faktus, paies vairākas dienas. Var iegādāties ekskursijas maršrutu un izbaudīt ne tikai pastaigas, bet arī klausīties interesantus stāstus.

Kitili

Viens no populārākajiem kūrortiem Somijā, kurš ir aktuāls ne tikai tiem, kas ziemas brīvdienas labprāt pavada slēpošanas trasē, bet arī tiem, kam patīk daba, kalni un gleznainas ainavas.

Šeit ir ziemeļbriežu ferma, daudz ūdenskrātuvju. Atjaunojošo procedūru cienītājiem tiek piedāvāts plašs SPA pakalpojumu klāsts.

Orhūsa

Dānijas pilsēta, kas ir lieliski piemērota tiem, kas meklē vietu nedēļas nogales atpūtai. Šeit tiek rīkoti interesanti pasākumi gan pilsētas viesiem, gan pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kā arī ir pieejams liels kafejnīcu un restorānu skaits ar vietējās virtuves ēdieniem.

Dodoties pastaigā pa galvenajām un nomaļākām ielām, rodas sajūta, ka pilsēta kādreiz piederējusi vikingiem. Arhitektūra pieejama autentiskā dizainā, kas lieliski saplūst ar mūsdienu stilu.

IFLY piedāvā lētas aviobiļetes no Rīgas uz jebkuru galamērķi. Jūs varat rezervēt aviobiļetes mājas lapā: šī procedūra aizņems tikai dažas minūtes.

Ja ceļotājam pirms aviobiļešu nopirkšanas ir nepieciešama speciālista konsultācija, tad droši var sazināties ar menedžeri: mājas lapā ir ērta atgriezeniskās saites veidlapa, kā arī ir norādīti aktuālie tālruņu numuri.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment