Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
„Es neatbildēšu par lidmašīnas nogāšanos!” – stjuarte izraisa paniku ASV

No kāda ASV iekšzemes reisa uz slimnīcu nogādāta stjuarte, kas vēl pirms lidmašīnas pacelšanās pamanījusies izraisīt paniku lidmašīnas pasažieros.

Kad lidmašīna Dallasas lidostā devusies uz pacelšanās skrejceļu, lai lidotu uz Čikāgu, pasažieri mikrofonos izdzirdējuši stjuartes izteikumu „Kapteini, es neatbildēšu par šīs lidmašīnas nogāšanos!”

Tikai ar pārējo apkalpes locekļu un vairāku pasažieru palīdzību izdevies nomierināt satraukto sievieti, kura sākusi kliegt par draudošu teroristu uzbrukumu un iespējamo lidmašīnas avāriju, kā arī apsūdzējusi lidsabiedrības vadību, ka uzņēmums novests līdz maksātnespējai, un pieminējusi draudzeni, kas gājusi bojā 11. septembra traģēdijā.

Lidmašīnas kapteinis apstādinājis lidmašīnu, izsaukta lidostas policija un sieviete nodota mediķu aprūpē. Anonīms informācijas avots ziņo, ka sievietei esot psihiskas problēmas un viņa pirms došanās reisā neesot iedzērusi ārsta izrakstītos medikamentus.

Neskatoties uz starpgadījumu, lidojums noticis, un lidmašīna Čikāgā ieradusies vien ar stundas nokavēšanos. Lai nomierinātu satrauktos pasažierus un kaut nedaudz kompensētu negatīvās emocijas, lidojuma laikā pasažieriem izdalīti bezmaksas alkoholiskie dzērieni, kas parasti lidojumos ASV jāiegādājas par naudu. Kā medijiem stāstījusi kāda pasažiere, lidojuma laikā viss uz lidmašīnas borta esošais alkohols arī izdzerts, bet reisa apkalpe bijusi tik laipna, cik vien var iedomāties.

Avots: www.travelnews.lv

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment