LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi
LV EN RU

Kā nopirkt atvaļinājumam aviobiļetes tiešsaistē, bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Kā nopirkt atvaļinājumam aviobiļetes tiešsaistē, bez nepatīkamiem pārsteigumiemIegādāties aviobiļetes caur internetu jau sen ir kļuvis par normu daudziem ceļotājiem, kuri plāno vasaras atpūtu. Taču, dažreiz lētu piedāvājumu izmantošana var kļūt par nopietnu problēmu. Pēc statistikas datiem, vispasaules tīmekli katru nedēļu papildina 15-20 viltus “aģentūras”, kuras piedāvā aizdomīgi lētas aviobiļešu cenas un pēc tam atklājas, ka tie ir krāpnieki. Mēs piedāvājam dažus padomus, kuri mūsu lasītājiem palīdzēs neaizēnot ilgi gaidīto atvaļinājumu, pērkot viltotas biļetes.

Galvenais nosacījums, lai droši iegādātos lētas aviobiļetes – pareiza aģentūras (lapas-agregatora) izvēle. Pirms noformējat pasūtījumu, uzziniet, cik ilgi eksistē izvēlētais serviss. Atcerieties: lielas biļešu aģentūras nerodas vienas dienas laikā. Vēl viena aizdomas veidojoša pazīme – reālo pircēju atsauksmju trūkums. Iesakām nesadarboties ar tiešsaistes servisiem, kuru kontaktinformācija nesatur atbalsta dienesta telefona numurus. Kā droša un pārbaudīta biļešu agregatora piemērs ir mājas lapa iFly.lv: atbilstošajās sadaļās šeit ir izvietota visa nepieciešamā informācija.

Pārāk lētas aviobiļetes: kad cena izraisa aizdomas

Aviobiļešu cenas ir aizdomīgi zemas, taču vēlme organizēt atvaļinājumu ir daudz spēcīgāka? Pirms veikt pirkumu, salīdziniet piedāvāto summu ar cenām citās mājas lapās. Vienkārši izmantojiet lēto aviobiļešu daudzās meklētājsistēmas, kuras uzkrāj daudzo aviokompāniju-pārvadātāju piedāvājumus. Tomēr, mēdz būt situācijas, kad zemās cenas tiešām ir attaisnotas. Visizplatītākās situācijas ir:

  • Dažādi ierobežojumi (nav iespējams atgriezt biļetes, limitēts bagāžas svars, netiek nodrošināta bezmaksas ēdināšana, mēdiju izklaide, reģistrēties var tikai tiešsaistē).
  • Lidmašīnas nosēžās attālinātā, otršķirīgā lidlaukā.
  • Biļešu izpārdošana pēc programmām: “Melnā piektdiena”, “Kiberpirmdiena”, “Ceļotāju otrdiena” (pēdējā novembra otrdiena).
  • Tiek pārdotas neizpirktās čarterreisu aviobiļetes.

Atsevišķi var pieminēt “pēdējā brīža” piedāvājumus. Protams, lēmums par šādu biļešu iegādi ir jāpieņem nekavējoties, taču cena būs daudz zemāka, nekā aviokompānijas iepriekš noteiktā. Jūs esat gatavi doties atvaļinājuma lidojumā jau rīt? Izvēlieties “pēdējā brīža” piedāvājumus iFly.lv mājas lapā un iegādājieties lētas aviobiļetes tiešsaistē par zemām cenām.

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!
Copyright © 2018 TBS Travel Agency. All rights reserved.