LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi
LV EN RU

Serviss IFly piedāvā labākās cenas aviobiļetēm!

Cena aviobiļetei

Ja Jūs nolēmāt doties atpūsties vai biznesa braucienā, un kā pārvietošanās līdzekli izvēlējāties gaisa transportu, Jums vispirms gribēsies uzzināt, kāda ir cena aviobiļetei! Bet, kur tad ir vislabāk nopirkt aviobiļetes uz Londonu vai kādu citu pilsētu?

Ja Jūs nezināt, kur ir vislētākās aviobiļetes, nepardzīvojiet. Mēs piedāvājam izmantot IFly servisa pakalpojumus.

Kāpēc cena aviobiļetei var atšķirties?

Cena aviobiļetei parasti ir atkarīga no daudziem faktoriem. Starp tiem jāatzīmē:

  • Lidojuma klase – šis nosacījums var būtiski mainīt cenu.
  • Biļetes iegādes datums.
  • Biļete tiek pirkta vienā virzienā, vai abos.
  • Izvēlētais tarifs un aviokompānija.

Kāpēc ir izdevīgi izmantot mūsu pakalpojumus?

Mēs piedāvājam ērtu izvēli – pateicoties mūsu datu bāzei, Jūs varat izvēlēties vislabāko lidojuma variantu. Pie mums Jūs noteikti atradīsiet izdevīgākās cenas aviobiļetei, no dažādām aviokompānijām. Pateicoties iespējai kombinēt reisus, Jūs iegūsiet teicamu iespēju izvēlēties sev optimālo maršrutu.

Sadarboties ar mums ir vienkārši un saprotami. Ja Jūs nevarat patstāvīgi izvēlēties biļeti, varat vienmēr izmantot mūsu konsultantu palīdzību. IFly klientu palīdzības dienests ar prieku atbildēs uz visiem jautājumiem, precizēs lidojuma cenu.

Pie mums Jūs noteikti atradīsiet izdevīgus nosacījumus. Cena aviobiļetei pie mums ir minimāla, pateicoties sadarbībai ar daudzām aviokompānijām. Mūsu serviss kalpo tam, lai palīdzētu atrast mūsu klientiem optimālo risinājumu. Salīdzināšana, pasažieru aviopārlidojumu cenas meklēšana notiek automātiski. Galarezultātā klienti saņem viszemākās cenas, pērkot aviobiļetes uz Londonu vai citu pilsētu.

Garantējam drošību – lai samaksātu par aviobiļeti ar maksājuma karti, mēs izveidojām mūsdienīgas klientu datu aizsardzības tehnoloģijas. Pateicoties tam, Jūs varat nešaubīties par to, ka darījums ir drošs!

Mūsu serviss ar prieku palīdzēs orientēties Jums milzīgajā aviobiļešu cenu daudzveidībā. Pateicoties mūsu mūsdienīgajai bāzei, nevajadzēs pētīt daudzo aviokompāniju piedāvājumus. Vienkārši norādiet meklēšanas parametrus un uzreiz uz ekrāna ieraudzīsiet optimālos piedāvājumus.

Serviss IFly ļauj ceļot ar baudu un komfortu!

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!
Copyright © 2018 TBS Travel Agency. All rights reserved.