LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi
LV EN RU

Aviobiļetes: 3 veidi, kā izdevīgi ceļot

Daudzi no Jums, protams, krāj ikmēneša ienākumus vasaras atpūtai. Diezin vai Jūs palaidīsiet garām iespēju iegādāties aviobiļetes lētāk. iFly speciālistu sagatavots raksts izkliedēs Jūsu šaubas, ka aviobiļetes cena nevar būt lēti pieejama. Ja Jūs domājat, kā saglabāt naudu ceļojumam, te būs trīs dažādi veidi iegūt lētas aviobiļetes uz Jūsu reisu.

1. Pērciet biļeti turp un atpakaļ

Iespējams, tas ir vienkāršākais veids, kā saglabāt Jūsu kabatā naudu – nopirkt biļeti abos virzienos. Vairākums aviokompāniju piedāvā biļetēm abos virzienos atlaides: salīdzinājumā ar biļetēm vienā virzienā tas tiešām būs lētāk. Ja Jūs plānojat atgriezties noteiktā laikā, pārliecinieties, ka nopērkat biļetes savlaicīgi.

Centieties veikt aviobiļešu pasūtīšanu un ceļošanu darba dienās, nevis izejamās vai svētku dienās. Izejamās dienās iegādāties biļetes ir daudz grūtāk, nekā darba dienās. To pašu var teikt arī par atsevišķām sezonām: labāk neceļot sezonas karstākajā periodā, vēl jo vairāk jūra Turcijā un Spānijā pat jūnija sākumā vai oktobra beigās ir ļoti silta.

2. Izmantojiet Internetu

Internets – tas ir liels resurss, ideāli domāts lētu aviobiļešu iegādei. Pēc šā raksta izlasīšanas, Jūs varat apmeklēt iFly mājas lapu, lai pārliecinātos, ka ceļot ar komfortu un ne pārāk dārgi tiešām iespējams. Aviobiļetes cena ar atlaidi Internetā mainās katru dienu: vakarā un naktīs biļetes var būt lētākas, bet no rīta un tuvāk pusdienlaikam – dārgākas. Ja gribat tiešām iegādāties lētas aviobiļetes, salīdziniet cenas. Negaidiet, kad cenas vēl vairāk mainīsies – tikko ieraudzījāt izdevīgu piedāvājumu, uzreiz nepieciešama aviobiļešu pasūtīšana.

3. Izvēlieties aviokompāniju

Lielākās aviokompānijas piedāvā pieejamas cenas lielajiem klientiem, kā arī augstu servisa līmeni un augsti kvalitatīvu apkalpošanu. Bez tam drošības pasākumi tādām kompānijām ir visaugstākie. Bet ceļošana nelielu aviokompāniju lidmašīnās arī attaisnojas: nebūs jāpārmaksā par reklāmu un mārketingu, un varēsiet uz to ieekonomēt. Ja Jūs izvēlaties otro variantu: centieties sameklēt tādas aviokompānijas, kuras piedāvās labu apkalpošanu un lētas aviobiļešu cenas.

iFly – kompānija, kurā ir :

  • pieejama aviobiļetes cena
  • aviobiļetes ar atlaidi
  • aviobiļetes absolūti uz jebkuru pasaules valsti.

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!
Copyright © 2018 TBS Travel Agency. All rights reserved.