LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi
LV EN RU

Kā apmaksāt aviobiļetes?

Rezervēto avio biļeti ir iespējams izpirkt:

Ar skaidro naudu, ar pārskatījumu vai ar kredītkarti (American Express, Master Card, Visa).

Rezervācijas apstiprinājums automātiski tiks izsūtīts uz Jūsu e-pastu , kurā tiks uzrādīts datums, līdz kuram ir nepieciešams izpirkt biļeti.

Apmaksas veidi:

  • Skaidrā naudā – pie mums birojā Rīga, Dzirnavu iela 91.
  • Ar pārskaitījumiem – divu darba dienu laikā (ja esiet juridiska persona, norādiet firmas nosaukumu, juridisko adresi, PVN reģistrācijas numuru. Ja norēķināsities kā privātpersona, norādiet personas kodu, dzīvesvietas adresi ) .
  • Ar kredītkarti : American Express, Master Card, Visa (norādiet kredītkartes veidu, numuru un derīguma termiņu).

Lūdzu, ievērojiet, ka no brīža, kad Jūs pārskaitāt naudu, līdz brīdim, kad nauda ienāk mūsu kontā paiet 2 darbadienas. Ja vēlaties aviobiļetes saņemt ātrāk vai arī, ja rēķins tiek apmaksāts pēdējā maksājuma termiņa dienā, Jūsu pienākums ir uzrādīt vai nosūtīt mums uz e-pastu: iFly@iFly.lv vai pa faksu +371 67872771: bankas maksājuma uzdevuma kopiju ar bankas zīmogu vai apstiprinājumu no internetbankas ar bankas transakcijas numuru. Pretējā gadījumā rezervācijas automātiski tiek anulētas bez iepriekšēja brīdinājuma.

E-biļetes:

Elektroniska biļete vai e-biļete aviolīnijās tiek izmantota vietu rezervācijas un izpirkšanai, parasti caur Internetu vai pa telefonu. Aviokompānijām ir noteikts līdz 2008. gada sākumam aizstāt vecās papīra aviobiļetes ar e-biļetēm.

E-biļetes priekšrocības:

  • Pieejamība – E-biļetes var tikt pasūtītas caur Internetu vai telefonu.
  • Ātrums – E-biļetes tiek piegādātas pa elektronisko pastu vai faksu.
  • Drošība – E-biļeti nevar ne pazaudēt, ne nozagt, jo katrs pasažieris tiek identificēts pēc pases.

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!
Copyright © 2018 TBS Travel Agency. All rights reserved.