Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +

Alanja ir kūrorts, kurš atrodas 130 kilometrus no Antaljas. Mūsdienīgā Alanja ir pievilcīgs un sakopts atpūtas centrs ar ērtām viesnīcām, moteļiem un restorāniem, piekrastē atvērtas mazas omulīgas kafejnīciņas, kurās var nobaudīt svaigas jūras veltes, un, protams, lielisko, aromātisko turku kafi ju. Gleznaina ostas ainava, baltu smilšu pludmales, zilganzaļā jūra un Taura klintis, kas vietām nolaižas līdz pat jūras krastam – tas viss kopā veido patiesi skaistu un harmonisku ansambli. Senlaikos arī Alanjā piestāja un patvērumu rada pirātu kuģi, toreiz dzīve te nebūt nebija rāma. Taču tagad turki visvairāk domā par tūristu ērtībām un savas zemes sakopšanu, lai tā kļūtu vēl pievilcīgāka. No pirātu, osmaņu un bizantiešu cīņu un uzvaru laikiem saglabājušās celtnes – aizsardzības torņi, pilsētas cietokšņa sienas un bizantiešu stilā celtās baznīcas.

Citas Turcijas kūrorti

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment