Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lielbritānija

GALVASPILSĒTA

Londona

ĢEOGRĀFIJA

Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienoto Karalisti veido četri vēsturiskie apgabali – Anglija, Velsa, Skotija un Ziemeļīrija – atšķirīgi gan ģeogrāfisko apstākļu, gan vēsturiskās attīstības, iedzīvotāju etniskā un reliģiskā sastāva, kultūras mantojuma un tradīciju ziņā.

KLIMATS

Būtiska ietekme Atlantijas okeānam. Temperatūras svārstības ir nelielas: ziemā tā ir vidēji no +2° līdz + 6° C, bet vasarā no +15° līdz + 20° C. Raksturīgi bieži, stipri vēji, miglas un liels apmākušos dienu skaits.

VALŪTA

GBP
Cenas: Transporta karte 1 nedēļai: 10–35 GBP; ieeja muzejā 5–10 GBP; pusdienas 3–10 GBP.

CEĻOTĀJIEM

Skotija. Tās neatkārtojamo gaisotni rada teiksmainās pilis – atjaunotas, pussabrukušas, uz salām vai piekrastes klintīm, visas saistītas ar vēsturi un stāstiem par mīlestību, ciešanām, karu un varoņiem. Neaizmirstiet apmeklēt arī leģendāro Lohnesa ezeru un kādu no populārajiem skotu krodziņiem!

Jorkšīra Klosteri un piļu drupas, ziedoši dārzi, nacionāli parki un pludmales – tas viss Anglijas lielākajā apgabalā tieši Lielbritānijas centrā. Romiešu cietokšņi, vikingu senā osta un lieliskā arhitektūra izveidoja vienu no brīnišķīgākajām viduslaiku pilsētām – Jorku!

Londona. Viena no tūristu iecienītākajām pasaules pilsētām. Vieta, kur Jūs atradīsiet lieliskus muzejus, galerijas, parkus, vēsturiskās celtnes, teātrus, lieliskus naktsklubus un vēl daudz aizraujošu lietu. Katrai pilsētas daļai piemīt īpašas iezīmes, sākot no ekskluzīvajiem Chelsea un Kensington līdz Covent Garden un Bloomsbury. Londona – vieta, kur Jums noteikti ir jābūt!

Velsa. Vēsturiskais apgabals uz pussalas dienvidrietumos. No paugurainiem kalniem līdz zelta pludmalēm!

Devona. Kalnains apgabals ar jaukām pludmalēm, neiztrūkstošajām pilīm un daudziem dabas rezervātiem valsts dienvidrietumos.

Braitona. Lielākais un iecienītākais pludmales kūrorts Anglijā, kas ir slavens ar garajām pludmalēm, veselīgo klimatu un zaļajiem parkiem.

JŪSU INTERESES PĀRSTĀV

LR vēstniecība, 45 Nottingham Place, London W1U 5LR, UK, tālr. (44) 20 731 200 40

Policijas un medicīniskās palīdzības tālr. – 999

Citas Lielbritānijas pilsētas

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment