Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Zelta Smiltīs

Šis kūrorts atrodas Rivjēras ziemeļu daļā, 18 km no Varnas. Kūrorts atrodas nacionālajā parkā, pašā ekoloģiski tīrākajā rajonā. Šeit ir 68 viesnīcas. Zelta Smiltīs ir labi atpūsties ar bērniem. Priežu meža tuvums piešķir gaisam sevišķu sveķa smaržu, kas savienojumā ar jūras smaržu izsauc sajūsmu.

Kūrorta brīnišķīgā pludmale stiepjas 4 km garumā. Jūsu bērni šeit būs laimīgi - viņus gaida ūdens kalniņi, bērnu laukumi, piepūšamās pilis, velosipēdi, šūpoles. Bez tam viņu rīcībā ir mini-golfs, kompjūteru un elektroniskās spēles, vilcieniņi, gigantiska dambrete, bērnu diskotēkas un tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem leļļu teātrī.

Zelta Smiltīs gardēžiem ir īsta paradīze - šeit atrodas ķīniešu, indiešu, arābu, vācu, pakistāņu, franču, angļu un grieķu restorāni. Taču tūristi visbiežāk priekšroku dod bulgāru restorāniem - tie ir ārpus konkurences.

Citas Bulgārijas kūrorti

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment