Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +

Albena - Melnās jūras pērle Šis kūrorts ir uzcelts pagājušā gadsimta 60-to gadu beigās. Albena atrodas 32 km attālumā no Varnas un 15 km - no Zelta Smiltīm. Šis pats jaunākais komplekss ir slavens ar savu daudzo viesnīcu avangardisko arhitektūru. Albena - viens no pašiem pievilcīgākajiem kūrortiem: silta, mierīga jūra, kuras dziļums 100-200 m no krasta nepārsniedz 1,6 m.

Astoņus kilometrus garā smilšu pludmale, kuras platums ir 100 m, gan pieaugušajiem, gan bērniem piedāvā lieliskus apstākļus sportam un izklaidei.

Albena - paradīze atpūtai ģimenēm ar bērniem. Bērneļu rīcībā ir neskaitāmas atrakcijas, bet vecāki var nodarboties ar sērfingu, zemūdens peldēšanu, burāšanu, zvejniecību, izjādi ar zirgiem utt.

Pludmalē Jums piedāvās saulessargus un atpūtas krēslus, minivilcieni pastāvīgi kursē starp viesnīcām, kūrorta centru un pludmali.

Citas Bulgārijas kūrorti

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment