Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Bulgārija

Bulgāri saka: "Kad Kungs ir devīgs, Viņš pasauli zīmē trīs krāsās: zilā- debesis, zaļā – jūra un mežs, dzeltenā - senas smiltis un nogatavojies persiks." Tieši šādās krāsās ir uzzīmēti slavenie Bulgārijas kūrorti Albena, Zelta Smiltis un Saulainais Krasts.

Senie grieķi nosauca Melno jūru "Pont Evksinski" - viesmīlīgā jūra. Bulgārijas Rivjerā jūra patiešām ir vilinoša un viesmīlīga - tīra un mierīga, bez paisumiem un bēgumiem, 100-150 metrus no krasta sekla un droša. Melnās jūras ūdens ir divas reizes mazāk sāļs kā Vidusjūrā, āda tādā ūdenī ātri pierod un nenoveco tik ātri, kā peldoties sāļākā ūdenī. Pludmales ar zeltainām, smalkām smiltīm stiepjas gar visu piekrasti, slavenos kūrortos sasniedzot 100 m platumu. Tāpēc atpūtnieki Bulgārijas Rivjērā vienmēr jūtas ērti, nav ļaužu pūļu, kas raksturīgi Turcijas un Kipras pludmalēm.

Bulgāri ir viesmīlīga tauta. Ja vēlaties izjust īsto Bulgāriju, noteikti apmeklējiet mazos ciematus, iepazīstiet to draudzīgos un viesmīlīgos iedzīvotājus, viņu senās un savdabīgās tradīcijas, sadzīvi un reliģiju. Senajos Batas, Emonas, Erkečas, Kuļevčas un Kazaško ciematos vienmēr ir iespējams paklausīties melodiskās tautas dziesmas, sajūsmināties par dejām un tautas tērpiem, izgaršot nacionālos ēdienus un baudīt īstu Bulgārijas vīnu. Mazajās baznīciņās atrodamas īstas bizantiešu tradīcijas ikonogrāfijas pērles, etnogrāfiskie muzeji paspilgtinās jūsu iespaidus par šo saulaino un unikālo valsti.

Atrodoties pašā Centrāleiropas sirdī, Bulgārija ir ideāla vieta, kur atpūsties atvaļinājumā vai brīvdienās dažāda vecuma cilvēkiem. Ceļojot vienatnē, ar mīļoto cilvēku, ar visu ģimeni vai draugiem, katrs šeit var atrast to, ko meklē. Un, kas nav mazāk svarīgi, atpūta Bulgārijā ir pieejama katram budžetam.

Daudziem atpūtniekiem patīk apvienot pilnvērtīgu jūras atpūtu ar seno pilsētiņu Balčik, Nesebir, Sozopol romantiku. Lielākiem dabas mīļotājiem tiek piedāvātas simtiem mazas privātviesnīcas un ērts dzelzsceļa, jūras, šoseju un gaisa (starptautiskās lidostas Varna un Burgasa) transports, kas savieno Bulgārijas Rivjēru ar pārejo valsts daļu un visu pasauli.

Bulgārijā ir daudz veselības centru, kurus iecienījuši tie atpūtnieki, kuri atvaļinājumā vēlas ne tikai sauļoties un peldēties, bet arī nostiprināt savu veselību ar dažādām medicīniskām procedūrām, lietojot dabas dziedniecības līdzekļus.

Tos, kuri labprāt atpūšas kūrortu burzmā, visu diennakti gaida mājīgas kafejnīcas, restorāni, bāri, tavernas, diskotēkas, bet azartspēļu cienītājus – arī kazino. Īstenais Bulgārijas gars un viesmīlība vislabāk izjūtami ciematos un tavernās, kur vēl nemainīgas saglabājušās senās tradīcijas. Viesus šeit gaida vienmēr. Neviens iebraucējs nevar palikt vienaldzīgs, klausoties melodiskās bulgāru dziesmas, nolūkojoties un arī laižoties ugunīgos deju ritmos, vērojot spilgtos tautiskos tērpus. Ēdienu daudzveidība un īstā bulgāru vīna garša un aromāts savaldzinās visprasīgākos gardēžus.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs šeit esat atbraukuši atpūsties vai izklaidēties, nodarboties ar sportu vai pavadīt laiku nakts klubos un diskotēkās - katrs no Jums atradīs sev nodarbošanos pēc sirds patikas. Piedāvātās atpūtas iespējas patiešām ir neierobežotas, un Jums būs viegli īstenot savu izvēli. Atvaļinājums kopā ar ģimeni kādā no Melnās jūras kūrortiem saulainajā Bulgārijā – tā ir lieliska izvēle. Turklāt cenas par precēm un pakalpojumiem ir visnotaļ pieņemamas, kas izvēli padara vēl pašsaprotamāku.

Bulgārija - tā ir rožu un lauku ziedu smarža, kas lidinās virs vasaras pļavu plašumiem... Tas ir uguns siltums mājīgu koka kotedžu kamīnos... Tās ir jūras viļņu šalkas...Tie ir bērnu smiekli un senu dziesmu skaņas... Tās ir pludmales karstās smiltis zem basām kājām... Tas ir zelta saulrietu brīnisķīgs skats... Tas ir ielas tirgus troksnis un kņada... Un tas viss ir - Bulgārija!

Citas Bulgārijas kūrorti

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment