Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Abū Dabī

Abū Dabī (šis nosaukums nāk no arābu vārdu savienojuma, kas nozīmē “gazeles tēvs”) – ir pats lielākais un bagātākais emirāts no visiem Arābu Emirātiem. Abū Dabī pieder 87 % konfederācijas teritorijas, un 95% no Arābu Emirātu naftas krājumiem atrodas arī šeit. Šis emirāts atrodas Persijas līča piekrastē un tajā atrodas Abū Dabī un divas oāzes pilsētas Al Ain (140 km no Abū Dabī) un Lhiva (245 km).

Abū Dabī pilsēta atrodas uz salas, un to atdala jūras šaurums no kontinenta. To devē par “parku pilsētu”. Sakarā ar to, ka pilsētā ir daudz zaļumu, vidējā gaisa temperatūra ir par 1-1.5 grādiem zemāka nekā tuvākajā tuksnesī. Veiksmīga naftas un gāzes atradnes ekspluatācija ļāva investēt diezgan lielus līdzekļus pilsētas infrastruktūrā: ceļu būve, skolas, krastmalas. Pēdējo 10 gadu laikā Abū Dabī ir kļuvusi par vienu no vispievilcīgākājam un greznākājam pilsētām pasaulē.

Kūrorti
Āzijas valstis

Ar IFly Jūs viegli atradīsiet lētas avio biļetes no Rīgas!

"iFly.lv" – portāls, kas pieder TBS Travel kompānijai, kura pastāv no 1993. gada. Vienīga un patstāvīga nodarbošanās "iFly.lv" – tūrisma produkta pārdošanā, aviobiļešu pamatā, caur Internetu.

Portāla "iFly.lv" pamatā iekļauta automātiska aviobiļešu rezervāciju sistēma Amadeus, kura ļauj atrast un norezervēt vajadzīgo reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu.

Ērti ir tas, ka cilvēki, kas steidzās, vai "izvairās" no Interneta vienmēr var izmantot iespēju pasūtīt biļetes pa telefonu – mūsu rezervāciju centrs strādā: darba dienās no 09:00 līdz 19:00. Kvalificēti darbinieki norezervēs vai palīdzes rezervēt biļeti, paskaidros, kā to apmaksāt, pārbaudīs, vai apmaksa ir saņemta.

Vienmēr Jūsu iFly.lv.

Tālāk
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment