LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi
LV EN RU

Bezmaksas elektroniskā vīza uz Krieviju

No 2019. gada  1. Jūlija saskaņā ar 2019. gada 15. maija Krievijas Federācijas Valdības uzstādījumu  № 595 52 valstu pilsoņi, tai skaitā Latvijas Republikas pilsoņi, var noformēt vienreizējās iebraukšanas, humanitārās un tūrisma  vīzu  elektroniska formātā (elektroniskā vīza)  Kaļiņingradas apgabala apmeklēšanai, kas ir izdarāms  specialā saitā  http://electronic-visa.kdmid.ru/.

Elektroniska vīza tiek izsniegta bez maksas pamatojoties  uz ārvalstu pilsoņa iesniegumu, kas aizpildīts elektroniskajā formā iepriekš minētajā  saitā ne vēlāk kā 4 dienas pirms plānotās iebraukšanas ar klāt pievienotu fotogrāfiju digitālā formātā ka failu. Citi dokumenti nav nepieciešami.

Elektroniskā vīza tiek izsniegta uz termiņu 30 dienām sākot no izdošanas datuma, un ar atļauto uzturēšanās laiku Krievijas Federācijas  teritorijā līdz 8 diennaktīm no iebraukšanas datuma.

 

Avots: mfa.gov.lv

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!
Copyright © 2018 TBS Travel Agency. All rights reserved.