Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Aviobiļešu rezervēšana – ātra un vienkārša ar Ifly.lv

lētas aviobiļetes no Rīgas

Mūsdienās lidmašīna ir drošākais, komfortablākais un ātrākais, bet nebūt ne lētākais transporta veids. Tomēr ja lidojums tiek plānots savlaicīgi, aviobiļetes cena var nepārsniegt kafejnīcas apmeklējuma izmaksas. No šī raksta jūs uzzināsiet, kā ātri un izdevīgi rezervēt lētas aviobiļetes no Rīgas.

Kad rezervēt aviobiļeti

Aviobiļetes tiek piedāvātas pārdošanai 9-10 mēnešus pirms lidojuma, taču sākuma cena bieži vien ir visai augsta. Iegādāties biļeti pirms pašas ceļojuma dienas arī nav izdevīgi. Vispiemērotākais laiks biļešu rezervēšanai ir 1-2 mēnešus pirms plānotā ceļojuma. Tāpat atsevišķas kompānijas rīko izpārdošanas un piedāvā atlaides, piemēram, Melnajā piektdienā, Ziemassvētkos, vai arī studentiem vai citām īpašajām iedzīvotāju kategorijām. Visizdevīgākie piedāvājumi tiek publiskoti laika intervālā no 17:00 līdz 20:00, savukārt darba dienās tie ir bagātākā skaitā, nekā brīvdienās. Taču tie nav obligāti noteikumi; vislabākais risinājums būs sekot līdzi cenām un salīdzināt dažādu aviokompāniju tarifus.

Aviobiļešu rezervēšana

Salīdzināt visas aviobiļetes cenas, pārskatot lielu Interneta resursu daudzumu, ir ilgs un nogurdinošs process. Jūs varat izmantot mūsu servisu ifly.lv un tā automātisko biļešu rezervēšanas sistēmu Amadeus, kura ļauj uzreiz atrast un rezervēt piemērotāku reisu uz jebkuru pasaules lidostu. Tūristi uzticas šim resursam un iecienījuši to par pieejamām cenām un vienkāršu interfeisu.

Kā rezervēt biļeti

Ievērojot šo vienkāršu soļu secību, jūs varēsiet viegli atrast visizdevīgākos piedāvājumus mūsu servisā.

  1. Biļete: vienvirziena vai turp un atpakaļ (otrais variants parasti ir lētāks);
  2. No: reisa izlidošanas pilsēta vai lidosta no saraksta;
  3. Uz: kur vēlaties doties – pilsēta vai lidosta no saraksta;
  4. Izlidošana: vēlamie izlidošanas un ielidošanas datumi;
  5. Pasažieri: visu pasažieru skaits un vecums.

Pēc tam, kad jūs atradīsiet piemērotāku piedāvājumu, nospiediet pogu “nopirkt”, ierakstiet katra pasažiera datus un apmaksājiet aviobiļeti ar bankas karti. Mūsu serviss atbalsta apmaksas iespēju ar bankas kartēm Visa, Maestro un Mastercard. Pēc pirkuma noformēšanas uz jūsu elektronisko pastu tiks atsūtīta biļete. Vairākums aviokompāniju pieņem biļetes elektroniskā formātā, tādēļ izdrukāt tās nav nepieciešams.

Ja jūs vēlaties bez uztraukumiem uzsākt savu atvaļinājumu vai darba braucienu, izvēlieties piemērotāku reisu, savukārt mēs atbrīvosim jūs no stresa ceļojuma plānošanas laikā. Mēs garantējam rezervācijas 100 % drošību.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment